Новини » Суспільство 22 квітня, 2013, 19:59
Український цикл мультфільмів «Народна мудрість» підкорив Лос-Анджелес

З 12 по 14 квітня у Лос-Анджелесі відбувся Універсальний багатокультурний фестиваль кіно, участь у якому взяло понад 20 країн. Переможцем фестивалю в номінації «мультиплікаційний короткометражний фільм» став цикл мультфільмів виробництва Національної телекомпанії України «Народна мудрість».

Як повідомляє прес-служба Першого Національного, грамоту «Certificate of Excellence» за перемогу на церемонії нагородження кінофестивалю вручили українському консулу.

«Народна мудрість» – серія мультиків, у якій за допомогою прислів’їв і приказок відображається уся багатоманітність та різнобарв’я українського колориту. У 50 серіях мультфільму на екрані ожили найяскравіші зразки мудрих висловлювань нашого народу. Режисери мультиплікаційного циклу – Степан Коваль та Володимир Задорожний, продюсером проекту є Юлія Грибанова.

За даними організаторів, кінофестиваль у Лос-Анджелесі відвідало понад 6 тисяч глядачів, серед яких були й представники української громади. Особливо емоційно публіка сприйняла показ «Народної мудрості», яка демонструє різнобарв’я українського колориту у прислів’ях і приказках.

У рамках цього кінофестивалю за активного сприяння Генерального консульства України в Сан-Франциско Національна телекомпанія України презентувала також документальний фільм «Незалежність. 7300 днів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:42 :52