live
Новини » Події 684

«Аеросвіт» повинен сплатити 8 млн грн у Пенсійний фонд, – прокуратура

У кримінальному провадженні, яке розслідується за фактом ухилення службовими особами ПрАТ «Авіакомпанія Аеросвіт» від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в особливо великих розмірах, прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури Київської області заявлено цивільний позов в інтересах держави на суму понад 8 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Відповідно до вимог статей 276 та 277 Кримінального процесуального кодексу України, у зв’язку з наявністю достатніх доказів про вчинення однією із службових осіб зазначеної авіакомпанії злочину, передбаченого ч.3 ст. 212-1 КК України, прокурором також погоджено письмове повідомлення про підозру цій особі.

Слід зазначити, що за ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове пенсійне страхування в особливо великих розмірах чинним Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Водночас, відповідно до вимог статті 53 цього ж Кодексу, у разі несплати визначеної судом суми штрафу, порушник податкового законодавства за рішенням суду позбавляється волі на строк до десяти років.

 

Loading...
Loading...
Loading...