Новини » Львів 12 квітня, 2013, 13:44
ЛМР затвердила план забудови, обмеженої вул. Мельника, Єфремова, Чупринки

Депутати Львівської міськради 11 квітня прийняли ухвалу про затвердження детального плану території району забудови, обмеженої вул. А. Мельника, Академіка С. Єфремова, Київською, Генерала Т. Чупринки.

Рішення підтримали 62 обранці.

Відповідно до ухвали, затверджено детальний план території району забудови, обмеженої вул. А. Мельника, Академіка С. Єфремова, Київською, Генерала Т. Чупринки у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території (планом зонування території) з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.

Управління архітектури ЛМР має продовжити роботу з впровадження рішень детального плану території району забудови, обмеженої вул. А. Мельника, Академіка С. Єфремова, Київською, Генерала Т. Чупринки. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР на підставі затвердженого детального плану території передбачити фінансування та розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою затвердження у встановленому порядку.

Департамент містобудування ЛМР має здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення відведених відповідно до рішень затвердженого детального плану території району забудови, обмеженої вул. А. Мельника, вул. Академіка С. Єфремова, вул. Київською, вул

Як розповів директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів, детальний план пройшов погодження у відповідності до законодавства, на містобудівельній раді, громадських слуханнях, є позитивні листи-погодження головного санітарного лікаря Львова, державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівські йобласті, ГТУ МНС України у Львівській області, ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області, управління охорони історичного середовища ЛМР. Також, з його слів, є позитивні протоколи депутатських комісій, зокрема, комісії землекористування; комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища та комісії з питань природокористування, охорони довкілля та благоустрою.

Додамо, що до проекту ухвали було зауваження останньої комісії, в якому йшлось: погодити при умові забезпечення озеленення території району та забезпечення дітей району дитячим садком.

Депутат ЛМР, член комісії із питань природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська сказала, що зауваження комісії були враховані.

Павлів підкреслив: «Детальним планом зберігається функція дошкільного закладу на вулиці Мельника. Він унеможливлює будь-які реконструкції чи зміни функціонування дошкільного закладу».

Секретар ЛМР Василь Павлюк нагадав, що відповідно до нового закону, у містах не можна проводити будь-які забудови, якщо немає детального плану території. «Тому те, що робить сьогодні департамент – це правильно. Якщо ми не прийматимемо такі ухвали – місто зупиниться. Але все це має відбуватися в межах чинного законодавства, щоб не порушувались права інших громадян», – сказав Павлюк.

У результаті 62 депутати підтримали ухвалу.

Довідка.

На звернення ТзОВ «Оріон-Експорт» виконавчим комітетом Львівської міської ради прийнято рішення від 17.02.2012 р. №114 «Про розроблення детального плану території (ДПТ) району забудови, обмеженої вул. А. Мельника, вул. Академіка С. Єфремова, вул. Київською, вул. Генерала Т. Чупринки». 28.02.2012р. відповідно до п.3.1. рішення №114 від 17.02.2012 р. проведено конкурс на визначення проектної організації.

04.04.2012 р. на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради розглядалось історико-містобудівне обґрунтування (ІМО) забудови території на вул. Здоров’я,14 (1-ої черги забудови,) на якому вирішили підтримати подане ІМО. 17.04.2012 р. управлінням архітектури затверджено завдання на проектування детального плану території.

23.07.2012 р. відбулись громадські слухання по розгляду детального плану території району забудови, обмеженої вул. А. Мельника, вул. Академіка Є. Єфремова, вул. Київською, вул. Генерала Т. Чупринки. 13.08 2012 р. листом №423/12-1 розробник ДПТ ДІПМ «Містопроект» надав відповіді на звернення-пропозиції громадськості за результатами проведених громадських слухань.

19.07.2012 р.на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури розглянуто та схвалено детальний план території району забудови, обмеженої вул А. Мельника, вул. Академіка Є. Єфремова, вул Київською, вул. Генерала Т. Чупринки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 18:10 :34