Новини » Відео

Березовського поховають не раніше літа, – ЗМІ

Подальше патологоанатомічне дослідження тіла колишнього олігарха Бориса Березовського, який помер 23 березня, займе ще близько восьми тижнів.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на управління поліції регіону.

У поліції, яка займається розслідуванням справи, на запит видання повідомили, що вони не були проінформовані про те, де і коли відбудуться похорони Березовського.

«Поки що нам не надходило жодної інформації, коли і де (відбудуться похорони)», – зазначив представник прес-служби.

Особи з оточення бізнесмена, з якими вдалося зв’язатися виданню, так само не змогли підтвердити інформацію про те, що його тіло буде поховано на лондонському кладовищі Ганнесбері, як повідомляли ЗМІ раніше.

Олександр Гольдфарб, керівник створеного Березовським Фонду громадянських свобод, на питання видання про те, чи отримував він які-небудь відомості від рідних і близьких бізнесмена про можливість проведення його похорону в Лондоні, заявив: «Я нічого не знаю з цього приводу. Я поки тільки в газеті бачив. Але вони мені повідомлять, коли будуть обізнані».

На аналогічне питання видання блогер Андрій Сидельников, що входив у близьке оточення колишнього олігарха, сказав: «Насправді я не можу ніяким чином підтвердити це, тому що для мене, у всякому разі, поки ця інформація є першоквітневим жартом».

«Дані відомості я не можу підтвердити ніяким чином», – додав він.

Як відомо, Березовський помер у суботу на 68 році життя. Тіло Березовського було виявлено охоронцем в будинку бізнесмена в англійському графстві Беркшир у ванній.

Поліція Британії назвала причиною смерті Березовського повішення, проте не виключає і версію вбивства.

Поліція Британії назвала причиною смерті російського бізнесмена Бориса Березовського повішення, пише «Українська правда».

Loading...