Новини » Львів 29 березня, 2013, 12:50
Два проекти від Бродівщини перемогли у всеукраїнському конкурсі з енергозбереження

Серед 6 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Львівщини, 2 проекти – від Бродівського району.

Перший проект  «Тепло і затишок – запорука здоров'я» передбачає модернізацію системи опалення та утеплення перекриття в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового перебування одиноких літніх громадян Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування. Він потребує фінансування у розмірі понад 300 тис. грн, левова частка з яких надійде з держбюджету – понад 240 тис. грн, внесок конкурсанта близько 70 тис. грн. Про це сьогодні, 29 березня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на заступника голови Бродівської районної ради Руслана Шишку.

«Фінансування цього проекту ми очікуємо уже на початку червня, а виконати роботи з енергозбереження у цьому відділенні для одиноких літніх  громадян дуже важливо, – зауважив Руслан Шишка. – Приміщення Заболотцівської районної лікарні, на базі якого у 2011 році його створено, має вже  півстоліття. Ці заходи дозволять зберегти тепло, а відтак створити затишок для цих знедолених стареньких людей». Розробниками проекту є Бродівська районна рада спільно з Бродівським районним територіальним центром соціального обслуговування управління праці і соцзахисту населення Бродівської РДА.

Інший проект має на меті продовжити і завершити освітлення вулиць у Пониквянській сільській раді, яка написала і подала на всеукраїнський конкурс проект  «Реконструкція освітлення населених пунктів Пониквянської сільської ради». Орієнтовна вартість робіт із реконструкції освітлення у найвіддаленіших селах цієї сільської ради загалом обійдеться у майже 150 тис. грн, 80 з яких, за умовами конкурсу, надає державний бюджет, 10  тис. грн – сільська рада і близько 50 тис. грн – це кошти спонсора, яким буде сама громада.

«Таким чином, у 2013 році у Бродівському районі буде 2 сільських ради – Пониквянська і Смільнівська, де повністю освітлюватимуться всі населені пункти», – зауважив Руслан Шишка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 00:14 :28