Новини » Львів 22 лютого, 2013, 20:16
Ветеринарний університет залишать на Пекарській

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, попри реорганізацію, залишать на вулиці Пекарській. Студентам не доведеться переїжджати до Аграрного вишу у Дубляни. Скорочень викладачів не буде.

Про це запевнила представниця з Міністерства аграрної політики Тетяна Чернявська, яка очолює комісію з реорганізації львівських вишів, – повідомили журналісти телеканалу ZIK.

За її словами, численні мітинги проти злиття не змінять міністерського рішення. Також запевняє, що півтисячі людей, які виходять на акції протесту – це лише окрема ініціативна група.

«Наразі наказом Мінагрополітики ми створюємо на базі Аграрного університету структурний підрозділ. Він має юридичну особу, свій власний рахунок, свою печатку та інші права. Про ліквідацію не йдеться. Ліквідується суто формально, а залишається особа з окремими юридичними правами», – зазначила Тетяна Чернявська.

У тому, що не варто протестувати і хвилюватися студентам та викладачам Ветеринарного вишу, переконаний ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський. Після реорганізації він стане головним у новоствореному потужному центрі аграрної політики. За словами Снітинського, Міністерство АПК хоче приєднати до Аграрного ще один виш – Подільський державний аграрно-технічний університет у Кам’янці-Подільському.

Цьогорічні випускники Львівського університету ветмедицини отримають дипломи новоствореного вишу. «Буде так: закінчив повний курс Львівського університету ветеринарної медицини Львівського аграрного університету по певній спеціальності», – пояснив Володимир Снітинський.

Попри заспокійливі заяви, протестні настрої серед «ветеринарів» не вщухають. Чому вони занепокоєні? Про це дивіться уже цієї неділі у інформаційно-аналітичній програмі «Погляд на тиждень» о 21:00 на телеканалі ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:00 :12