четвер, 21 лютого, 2013, 13:14 Політика
У Польщі Януковичу нагадали, що для асоціації з ЄС потрібно звільнити Тимошенко?

У Польщі розпочалася тристороння зустріч президентів України, Польщі та Словаччини.

Про це повідомляє прес-служба президента Польщі.

Напередодні Віктор Янукович провів двосторонню бесіду з польським лідером Броніславом Коморовським у містечку Вісла.

Прес-служба українського Президента повідомила про факт зустрічі вчора близько опівночі, не навівши жодних деталей (саме повідомлення вклалося у два протокольних речення).

Надмірних деталей не надала й прес-служба польського глави держави. Втім, як випливає з офіційного сайту Коморовського, головними темами трьохсторонньої зустрічі мають бути підготовка до саміту Україна-ЄС, що відбудеться 25 лютого в Брюсселі, і готовність України до виконання умов для підписання угоди про асоціацію під час листопадового саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Напередодні в розмові з журналістами Коморовський заявив, що переконуватиме Януковича дотриматися вимог, які висунув Євросоюз перед Україною.

«Будемо розмовляти, переконувати українського гостя, аби виконав цілу низку жестів, які б підтвердили волю до зближення України з західним світом, і збільшили б шанси підписання угоди про асоціацію. Будемо переконувати не лише до жестів, а й до реального зрушення заявлених реформ у сфері справедливості», – заявив Коморовський.

Як відомо, ключовою вимогою Євросоюзу до України є припинення практики вибіркового правосуддя та переслідування опозиції, повідомляють на сайті ТВІ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 09:04 :54