Новини » Спорт 21 лютого, 2013, 16:31
Тренер молодіжки «Карпат» Вадим Деонас: Від роботи отримую справжнє задоволення

Молодіжна команда «Карпат» учора прибула до Криму, де на базі ФК «Кримтеплиця» в Молодіжному упродовж десяти днів проведе безпосередню підготовку до першого весняного матчу першості України, який зіграє у гостях у суботу, 2 березня, проти сімферопольської «Таврії».

Поїхав на збір з молодими «левами» і відомий український голкіпер Вадим Деонас, новий фахівець у тренерському штабі нашої команди, який перед від’їздом до Криму відповів на питання Інформаційного центру ФК «Карпати».

– Вадиме Володимировичу, як виник варіант вашого працевлаштування в «Карпатах»?

– Футбольний світ доволі тісний. От і в моєму випадку мені зателефонували друзі зі Львова, сказали, що є вакансія тренера молодих воротарів і спитали, чи я б не хотів її обійняти.

– Довго думали над пропозицією?

– Ні. Хоча на момент дзвінка зі Львова я не мав наміру завершувати ігрову кар’єру і займався пошуком команди. Однак після розмови все зважив, порадився з рідними і сказав «Так». Не буду приховувати, мені хотілося ще пограти самому. Але, з іншого боку, мені вже 37 років і все одно вже невдовзі довелося б закінчувати. А головна причина того, чому дав згоду, це те, що запрошення надійшло від «Карпат», клубу, який не є рядовим в українському футболі.

– Що безпосередньо входить у ваші функції?

– Я відповідаю за підготовку воротарів двох команд – молодіжної і юніорської. На зборі в Туреччині було просто – обидві команди мешкали в одному готелі, тренувалися в різний час, тому я мав можливість своїм підопічним приділяти максимум уваги. Зараз усе змінилося – молодіжка в Криму і я поїхав з нею. А юніори залишилися у Львові. Втім, у команді U-19 з підготовкою воротарів трохи простіше. Адже одним з її тренерів є Андрій Богданович Тлумак, дуже хороший в нещодавньому минулому воротар. Так що за хлопцями є кому приглянути. До речі, після гри з «Таврією» молодіжна команда поїде додому, а я залишуся в Криму. Справа в тому, що з 2 березня на базу «Кримтеплиці» приїдуть наші юніори, тож я в Криму проведу два збори поспіль.

– Ваші перші враження від клубу, його інфраструктури, умов роботи...

– Думаю, найкращим свідченням серйозного рівня ФК «Карпати» є той факт, що клуб на збори до Туреччини відправив не лише головну команду, а й молодіжну та юніорську. Самі знаєте, що подібне практикують далеко не в усіх українських клубах. Це говорить про те, що керівництво львівського клубу не живе тільки сьогоднішнім днем, а веде далекоглядну політику і думає про майбутнє. Що стосується інфраструктури, то вона цілком відповідає сучасним вимогам, аби футболісти і тренери могли зосередитися виключно на виконанні своїх професійних обов’язків.

– Як вас прийняв тренерський штаб «Карпат»? З кимось раніше були знайомі?

– Вже давно добре знаю Андрія Тлумака та адміністратора молодіжної команди Андрія Ханаса, з якими доволі часто пересікався на футбольному полі. Заочно був знайомий з Романом Зубом. І він, і я закінчили київський спортінтернат, щоправда, він значно раніше. Тепер ми з ним познайомилися особисто. Ну, а Ігоря Йовічевіча я раніше не знав. Але його професійний рівень найкраще характеризує той факт, що він є вихованцем системи «Реала». Що ж до питання, як мене прийняли в колективі, то скажу одне – мені комфортно працюється і від роботи я отримую справжнє задоволення. Інша справа, якими будуть результати моєї праці. Але відповідь на це питання можна буде отримати лише з часом.

 

 

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:10 :54