Новини » Львів

На Львівщині при підготовці до Євро незаконно використали 4,5 млн грн

Прокуратура Львівської області розпочала досудове розслідування за фактом незаконного використання близько 4,5 млн грн бюджетних коштів при підготовці до Євро-2012.

Йдеться про незаконне використання Державним підприємством «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові» бюджетних коштів, які виділялися в рамках виконання Державної цільової програми підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, ревізією Держфініспекції встановлено, що службові особи ДП «Дирекція з будівництва об’єктів Євро-2012 у м. Львові» та ТзОВ «Альткомкиївбуд» вносили завідомо неправдиві дані в акти виконаних робіт по об’єктах «Будівництво стадіону на вул. Стрийській-Кільцевій дорозі у м. Львові», «Реконструкція стадіону комплексно-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури на вул. Черемшини», «Будівництво стадіону на вул. О. Степанівни, смт Славське».

У зв’язку з цим, бюджету завдано збитків загальною сумою понад 4 млн 448 тис. грн.

На даний час прокуратурою Львівської області зареєстровано кримінальні провадження за фактом вчинення службовими особами Державного підприємства «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові» кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури проводиться слідчим управлінням ГУМВС України у Львівській області.


Loading...