Новини » Львів 18 лютого, 2013, 12:30
У Новому Калинові на Самбірщині – найпопулярніша професія військового

Серед учнів школи наймолодшого в Україні міста, яким у Самбірському районі Львівської області є м. Новий Калинів, найпопулярніша професія – захисника Батьківщини. Протягом останніх років понад 140 її випускників закінчили і навчаються у різних військових училищах.

Про це сьогодні, 18 лютого, повідомив кореспондент IA ZIK.

За словами директора міської ЗСШ Ореста Янушевича, на такий вибір майбутньої професії серед хлопців впливає те, що у Новому Калинові не одне десятиліття дислокується Бреславський вертолітний полк. Діти військових, звісно, навчаються у тутешній школі, а отже, так народжуються династії авіаторів.

Нагадаємо, що трьом авіаторам Нового Калинова за участь в Афганській війні присвоєно звання Героя Радянського Союзу, багатьох нагороджено бойовими орденами і медалями. Прославилися вертолітники і під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Виконували і продовжують виконувати миротворчі місії в багатьох країнах світу, а в даний час вони надають допомогу жителям Ліберії та Конго.

У 24-ту річницю виведення колишніх радянських військ з Афганістану  в Новому Калинові відкрито та освячено меморіальний комплекс авіаторам, які загинули при виконанні миротворчого інтернаціонального обов’язку в чужих країнах, в роки афганської війни та під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Ця подія не обійшлася без участі учнів місцевої школи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 08:00 :35