понеділок, 18 лютого, 2013, 19:44 Суспільство
Польща у 2012 році зменшила видачу українцям «Карт поляка» на третину

Польща торік зменшила видачу українцям «Карт поляка» на третину.

Польські консульства в Україні видали минулого року українським громадянам близько 7 тис. «Карт поляка», які підтверджують приналежність до польського народу, що на 3 тис. менше, ніж в 2011 році, пише УНІАН.

За даними Міністерства закордонних справ Польщі, водночас українці є лідерами серед усіх іноземців за кількістю отриманих карт від моменту їх запровадження в 2008 році. Відтоді українці отримали близько 46 тис. «Карт поляка» з усіх виданих до кінця минулого року близько 100 тисяч.

Друге місце за кількістю таких карт зайняли громадяни Білорусі, які отримали вже 42 тис. штук, а громадяни Росії до кінця минулого року отримали 2,7 тис. «Карт поляка».

За даними польського МЗС, торік видача цих карт в усіх країнах – східних сусідах Польщі зменшилася до 20 тис. із 25 тис. роком раніше. В міністерстві відзначили, що найбільше заявок на отримання такої карти, яка дає можливість її власникам отримувати безкоштовну візу до Польщі, працювати в країні на таких самих правах, як поляки, та користуватися низкою інших пільг, польські консульства отримали в 2009 році.

МЗС відзначило, що не планує змінювати правила видачі «Карти поляка».


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:10 :04