Новини » Львів 14 лютого, 2013, 15:54
Ділянку на вул. Ряшівській під «Євробескет» вибрав інвестор, – Павлів

Львів пропонував понад вісім ділянок для будівництва стадіону під «Євробаскет-2015». Інвестори надали перевагу ділянці на вул. Ряшівській.

Про це 14 лютого директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів, повідомляє прес-служба міської ради.

Як розповів Павлів, інвестор за основу для будівництва хоче використати литовський проект.

«За приклад взято проект з міста Шауляй. Цей проект – це «Шауляй арена», там відбувались фінальні матчі, він визнаний дуже вдалим проектом, бо арена багатофункціональна. Інвестор вирішив використати цей проект для Львова.

Але для Львова буде, безперечно, розроблятись свій проект. Бо є різні грунти, які вимагають різних конструктивних елементів. Все залежить від геології. Ми подали геологічну довідку і вже конструктор буде визначати», – повідомив Павлів.

За його словами, Львів запропонував понад 8 ділянок для будівництва стадіону під «Євробаскет-2015».

«Ця ділянка – це 5,8 га, вона знаходиться біля проектованої дороги Ряшівська-Проектована, яка має з’єднати вул. Наукову з вул. Городоцькою. Вона безпосередньо дотична до території біля нового терміналу. Це важливий хордовий зв’язок для міста Львова. Тут у перспективі передбачається будівництво офісно-готельних комплексів, торгового центру. Тому було б дуже вдалим розташування саме тут стадіону», – розповів Павлів.

За його словами, комплекс, який хочуть збудувати у Львові, має використовуватись не лише для баскетболу, а й для інших видів спорту та культурно-розважальних заходів.

«Цей комплекс має виконувати багато функцій, окрім проведення баскетбольних матчів. Передбачається проведення різної кіноконцертної діяльності, змагань з боксу, з великого тенісу, міні-футболу, гандболу», – розповів директор департаменту містобудування ЛМР.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 21:36 :04