середа, 6 лютого, 2013, 12:30 Львів
В ефірі телеканалу ZIK – чотири нові графічні заставки

В ефірі телеканалу ZIK з’явилися чотири нові графічні заставки. Cеред дійових осіб – шахтар, гуцул, червоноармієць та вояк УПА.

«У нових заставках – чотири пари акторів (по дві особи в кожній парі), кожен з яких символізує тематичне наповнення наших програм. Це можна порівняти з алегоріями, що їх архітектори розміщують на фасадах будівель», – розповів генеральний продюсер телеканалу ZIK Омелян Ощудляк.

«Наші візуальні алегорії – це шахтар (бо західноукраїнському глядачеві небайдуже, що відбувається у промислових центрах країни, до того ж це звідти походить чинна правляча еліта), гуцул (бо нашого глядача цікавить етнографія та культура), скейтер (бо нас дивиться молодь), пластун (бо пластуни – це не лише активні молоді люди, а й важлива частина нашої ідентичності)», – пояснив Омелян Ощудляк.

У заставках присутні також пари «футбольний фанат – охоронець» (адже у програмах телеканалу йдеться про спорт, і про закон та його дотримання) та «червоноармієць – вояк УПА» (тому що глядачів телеканалу цікавить історія з усіма її відомими і невідомими сторінками).

Усі алегорії зрештою перевтілюються у прямокутник та зливаються з іншими прямокутниками. Разом вони формують логотип ZIKу. Заради цього дизайнери намалювали логотип, що складається із 160 тисяч кубиків.

Нові заставки телеканал створював у співпраці з Національним академічним театром імені Марії Заньковецької. Один з образів втілив актор цього театру, народний артист України Степан Глова. Серед тих, хто взяв участь у зніманнях, були також соліст Львівської опери Олег Лихач, музикант Дмитро «Кумар» Тернущак та члени Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять», котрі спеціалізуються у історичних військових реконструкціях.

«Нові заставки ZIKу під уже відомим глядачеві гаслом «Твоє бачення» – це поєднання образів, котрі символізують різноманітне бачення, але водночас показують, що попри усі розбіжності у політичних та ментальних поглядах – насправді всі ми мусимо бути єдиним цілим у нашій єдиній для всіх Україні», – зазначив генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:09 :34