Новини » Регіони 4 лютого, 2013, 9:36
Колекція 8-річної дівчинки з Волині поповнилася відповіддю королеви Данії

Королева Данії Маргрете II висловила вдячність дівчинці з Волині Марійці Мовчан, яку вже відзначали Королева Англії та Папа Римський.

8-річна  волинянка, Марійка Мовчан, опублікувала на своїх сторінках у соціальних мережах (vk.com/movchanmaria та www.facebook.com/MovchanMaria) чергове поповнення своєї оригінальної колекції відповідей світових знаменитостей, а саме: лист з Королівства Данії (поряд з листами від Королеви Англії – Єлизавети ІІ та Папи Римського – Бенедикта XVI).

Поважний знак уваги та вдячність Її величності Королеви Данії Маргрете II до маленької дівчинки та її братів – Павла та Бориса, став результатом неочікуваного оригінального поширення дітьми радісної і приємної звістки про народження маленького Ісуса Христа як символу вічного незборимого добра та результатом щирого новорічного дитячого привітання адресованого королівській родині. Про це повідомляє прес-центр Громадського добровільного об’єднання «Дитячі мрії».

Якщо відповіді від знаменитих людей цього світу і надалі  надходитимуть маленькій волинянці, то незабаром Волинь може перетворитися на дитячий дипломатичний центр України, а 8-річна Марійка Мовчан стати рекордсменкою у номінації кількості успішних контактів дітей зі світовими знаменитостями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 21:17 :39