Новини » Львів

Мер Донецька через півроку взявся коментувати заробітки Львова на «Євро»

Мер Донецька Олександр Лук’янченко назвав смішною заяву мера Львова Андрія Садового про те, що в період «Євро-2012» Львів заробив у п’ять разів більше, ніж Донецьк.

Про це міський голова Донецька заявив 15 січня на прес-конференції, пише «Донецьк. Коментарі».

«Це викликає сміх. Де ж тоді гроші, які він заробив? Де ж ці гроші? Чому тоді він не виконує дохідну частину бюджету, якщо він заробив 1,5 млрд грн», – зазначив Лук’янченко.

Він додав, що 300 млн грн, зароблені Донецьком у період «Євро-2012», були відображені в бюджеті міста.

«Говорити можна що завгодно, але потрібно за цифри свої відповідати. Я звик відповідати за свої слова», – підкреслив мер Донецька.

IA ZIK не вдалося відшукати слів міського голови Львова щодо того, скільки ж заробило місто в період «Євро», на які посилається мер Донецька. Натомість є слова директора департаменту «Євро-2012» ЛМР Олега Засадного, який повідомляв про півмільярда гривень заробітку. Про це ще 29 червня йшлось у сюжеті ТСН.

«Якщо мер Донецька похвалився прибутком у 300 млн гривень, то у Львові говорять про 500 млн гривень. Львів прийняв на два матчі менше, ніж Донецьк – проте заробити на футбольному чемпіонаті зумів більше. Принаймні, за підрахунками директора департаменту «Євро-2012», місто Лева відвідали понад 400 тисяч туристів і збагатили місто на півмільярда гривень», – пише ТСН.

А 20 червня на прес-конференції в. о. начальника управління туризму ЛМР Галина Гриник зазначила, що за весь період чемпіонату «Євро-2012» у Львові розраховують отримати від туристів 150-160 млн грн.

Loading...