live
Новини » Регіони 746

Чопські митники затримали громадянку Конго, яка назвалась мешканкою Швейцарії

Прикордонники відділу «Чоп», в ході здійснення прикордонного контролю потягу сполученням «Москва-Братислава» виявили псевдо громадянку Швейцарії, що їхала за чужим паспортом.

Про це ІА ЗІК повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

У ході здійснення ідентифікації особи, проведення інтерв’ювання та перевірки паспортного документа, було встановлено, що паспорт справжній, підробок не містить, але належність його даній особі ставилася під питання.

Як в подальшому вдалось з’ясувати прикордонникам, швейцарка насправді є громадянкою Демократичної Республіки Конго і кордон до Євросоюзу намагалась перетнути з використанням чужого паспортного документа, який був їй надісланий одним з родичів, що проживає у Швейцарії. Мовляв, наявністю родичів у Європі їй було би легше підтвердити підстави подорожі. Але прикордонники вивели її на «чисту воду», оскільки і за віком, і за зовнішнім виглядом (антропометричними даними) відмінність фото у паспорті з особою-пред’явником була досить значною.

За результатами ряду проведених представниками Держприкордонслужби заходів, особу правопорушниці було встановлено та за рішенням суду притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного арешту терміном 10 діб з подальшим поверненням її до країни походження.

Loading...
Loading...
Loading...