Новини » Політика

У Раді вимагають заслухати звіт Уряду щодо витрат державних грошей на «Євро»

У Верховній Раді зареєстровано проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо здійснення державних витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні.

Відповідний проект постанови зареєстрували народні депутати Микола Томенко та Сергій Міщенко.

На думку нардепів, звіт Уряду потрібно заслухати, зважаючи на чисельні публікації у засобах масової інформації щодо неефективного використання бюджетних коштів, виділених на підготовку та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

«Так з метою спрощення процедури здійснення закупівлі товарів, робіт та послуг у межах підготовки проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні парламентом були внесені зміни до Законів України «Про здійснення державних закупівель» та «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні» від 8 липня 2010 року №2462-VI. Згідно вимог пункту 2 Прикінцевих положень зазначеного Закону Кабінет Міністрів України раз на півроку має інформувати Верховну Раду України про хід реалізації зазначеного закону. Проте з боку Уряду жодного звіту з цього питання в парламенті не було», – зазначається у пояснювальній записці до проекту постанови.

«З огляду на суспільний інтерес та з метою дотримання інтересів держави, оцінки дієвості внесених змін до процедури здійснення закупівель та ефективності використання коштів, виділених для підготовки та проведення Чемпіонату Європи 2012 року з футболу Верховній Раді України доцільно заслухати відповідну інформацію Кабінету Міністрів України», – переконані нардепи.

Loading...