Новини » Львів 2669

«Ідея нації»: Власниками ЗМІ в Україні мають бути лише українці

3 січня 2013 р. Прес-конференція на тему: «Презентація Програми ГО «Ідея Нації» на проміжних виборах до Львівської обласної ради»

Львівська громадська організація «Ідея нації» представила свою програму, яку закликає підтримати всі націоналістичні партії.

Про це 3 січня на прес-конференції повідомив голова громадської організації Остап Стахів.

Як зазначається у програмі, «головною метою громадської організації «Ідея нації» є побудова соборної Української держави, яка об’єднає всі українські етнічні землі та українців на поселеннях і забезпечить всебічний розвиток українській нації як повноправному господарю на своїй землі, дарованій Богом».

Громадська організація вимагає рівноправності для українського народу нарівні з іншими націями та скасування договору про реадмісію, який вважає злочином проти української нації та Української Держави.

«Громадянином України може бути тільки той, хто народився в Україні або є етнічним українцем, який повернувся в Україну для постійного проживання і роботи в Україні. У виняткових випадках громадянство України може надаватись особам, що проживають в Україні не менше 10 років, вільно володіють українською мовою, знають історію України Української Держави та Конституцію України. Заборонити цим особам набувати громадянства України, якщо їх притягали до кримінальної відповідальності. Цим особам заборонено балотуватися у представницькі та законодавчі органи управління, займати державні посади усіх рівнів», – зазначається у програмі.

«Ідея нації» вимагає повернути графу «національність» у паспорт та у свідоцтво про народження.

«Всі природні надра, які є на території України – повинні належати народу України і державі. Підприємства, які добувають природні надра – повинні бути державної, або комунальної власності», – зазначається у програмі.

ГО «Ідея нації» заявляє, що не визнає політичної брехні та її розповсюдження в засобах масової інформації(ЗМІ).

«З метою створення українських ЗМІ ми вимагаємо, щоб:

а) всі редактори та співробітники газет, які виходять українською мовою, були українцями;

б) неукраїнські ЗМІ повинні отримувати особливий дозвіл від уряду та не можуть друкуватися українською мовою;

в) особам неукраїнської національності буде заборонено в законодавчому порядку мати фінансову частку в діяльності українських ЗМІ, або впливати на них. У разі порушення цієї норми такий ЗМІ повинен бути закритий, а іноземці, що беруть участь в її діяльності, депортовані;

г) ЗМІ, які виступають проти суспільного блага, мусять бути заборонені. Ми вимагаємо боротьби в законодавчому порядку проти мистецьких та літературних течій, які справляють руйнівний вплив на життя суспільства, а також заборони заходів, спрямованих проти вказаних вимог», – сказано у програмі.

Окрім того, громадська організація вимагає відновлення смертної кари для злочинців, які вчинили злочин проти українського народу та Української держави.

«Закликаємо всі націоналістичні партії, якщо вони приймають нашу програму, підтримати її діями», – підсумував Стахів.

загрузка...
загрузка...
Loading...