Новини » Львів 29 грудня, 2012, 19:07
Автору Каплиці жертв Скнилівської трагедії присудили умовний термін

Відомому львівському архітектору Ігорю Подоляку, який побудував Каплицю жертв Скнилівської трагедії, здійснив реконструкцію крипти Собору св. Юра та спроектував близько 20-ти церков присудили 2 роки умовно.

Оголошення судового вироку архітектору, якого звинуватили у привласненні коштів під час реконструкції дитячого садка на Самбірщині відбулося сьогодні, 29 грудня, у Самбірському міськрайонному суду Львівської області.

Прокуратура вимагала для архітектора покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі.

На оголошення вироку прийшло чимало людей – депутати, журналісти, громадські діячі, саме судове засідання один раз переносилося. Вирок зачитували близько 2 годин.

У коментарі IA ZIK архітектор заявив, що після отримання вироку на руки подаватиме апеляцію на судове рішення.

Нагадаємо, два роки тому проти Ігоря Подоляка була порушена кримінальна справа з приводу робіт по реконструкції дитячого садочка в школу-дитсадок у селі Стрілковичі Самбірського району Львівської області.

Дотичними до цієї справи стали колишній народний депутат Іван Денькович, який звертався до прокуратури з вимогою перевірити хід будівництва дитсадка та його помічник, депутат Самбірської районної ради Н.Черевична.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:42 :30