Новини » Львів 27 грудня, 2012, 12:27
Головним медиком Львівщини стане Роман Василишин з Києва

Головним медиком Львівщини буде призначено Романа Василишина, колишнього керівника однієї з київських клінік, який мав відношення до «Укрзалізниці».

Цю інформацію 27 грудня на прес-конференції підтвердив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

«В області дуже непроста кадрова ситуація в медицині. Медицина потребує реформ і потрібен менеджер, який не буде зав’язаний на дріб’язковості, обтяжений зобов’язаннями перед різними формуваннями, групами. Потрібна людина, яка може робити таку роботу відповідально і не мати впливів зі сторони», – зазначив Костюк.

За його словами, керівник ГУОЗ ЛОДА має мати статус заступника голови ОДА, про що вже відбулася відповідна розмова в Уряді.

«Знайти людину було складно. Я провів із Василишиним не одну зустріч і не один діалог. На сьогодні його документи перебувають на погодженні», – повідомив Костюк.

Нагадаємо, цього тижня, ймовірно, буде призначено нового керівника Головного управління охорони здоров’я (департаменту) Львівської ОДА.

Довідка.

Василишин Роман Йосифович – головний лікар Олександрівської клінічної лікарні міста Києва. Українець. Народився 14 травня 1961 року в місті Болехів Івано-Франківської області.

У 2010 році став доктором медичних наук. Є автором ряду наукових праць та публікацій у вітчизняних та закордонних виданнях з актуальних проблем у галузі організації охорони здоров’я. Сферою наукового інтересу є організації охорони здоров’я.

В 1998 році отримав почесне звання «Заслужений лікар України»; 2003 року – почесну грамоту Кабінету Міністрів України; 2011 року – орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

Робота в минулому:

09.1978-12.1980 – Слюсар 2 розряду рембуддільниці Болехівського лісокомбінату;

11.1980-07.1981 – Слухач підготовчого відділення з лікувального факультету Дніпропетровського медичного інституту;

07.1981-06.1987 – Студент Дніпропетровського медичного інституту;

08.1987-05.1989 – Лікар хірург поліклініки Дніпропетровського міськздороввідділу;

05.1989-06.1994 – Інспектор-лікар Управління охорони здоров’я Дніпропетровського міськвиконкому (з 26.11.92 року управління охорони здоров’я Дніпропетровського міськвиконкому);

07.1994-08.1995 – Головний лікар Міської клінічної лікарні № 7 м. Дніпропетровськ;

08.1995-05.1999 – Начальник управління охорони здоров’я Дніпропетровського Міськвиконкому;

05.1999-06.1999 – Виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

06.1999-09.2003 – Начальник управління охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

09.2003-12.2004 – Головний лікар Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні;

12.2004-10.2005 – Начальник управління охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

10.2005-04.2007 – Завідуючий Сектором із забезпечення діяльності міністра Міністерства охорони здоров’я України;

04.2007-02.2008 – Головний санітарний лікар Голосіївської районної санепідемстанції м. Києва;

02.2008-11.2010 – Начальник головного Управління медичних закладів державної адміністрації залізничного України (Укрзалізниця);

З 11.2010 по т.ч. – Головний лікар Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:00 :27