вівторок, 25 грудня, 2012, 12:24 Регіони
Сесія Тернопільської обласної ради не відбулася через відсутність кворуму

Депутати Тернопільської обласної ради не змогли провести пленарного засідання сесії через відсутність кворуму.

У залі зареєструватися 50 депутатів, – передає власкор IA ZIK.

У залі зареєструватися 9 з 34 депутатів від «Свободи», 5 з7  з НУ, 3 з 5 з Блоку Литвина, 12 з 17 з ЄЦ, 12 з 14 з ПР, 8 з 11 з УНП, 1 позафракційний.  Загалом у сесійній залі були присутні 62 депутати.

Представники УНП, НУ та ВО «Свобода» вважають, що роботу сесії слід продовжити після введення 16 депутатів (що не робить ОВК) та розгляду проекту бюджету області на 2013 рік у комісіях.

«Були погоджувальні ради на яких ми не досягли домовленості. Бюджет повинен спочатку пройти комісії. Жодна постійна комісія обласної ради не дала свого висновку», – прокоментував представник «Свободи» Володимир Стаюра.

Представники ПР, ЄЦ та ОДА вважають, що бюджет на 2013 рік потрібно приймати, а потім вносити зміни.

«Не розгляд бюджету має політичне підґрунтя, оскільки депутати можуть перерозприділяти лише 31 мільйон гривень. Більше 90% бюджету області трансферти з державного бюджету: на зарплату, енергоносії тощо. Окреме питання це обрання голови облради, через яке і зривається сесія», – прокоментував представник фракції ПР Павло Федик.

Виконуючий обов’язки голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський оголосив перерву і призначив наступне засідання на четвер.

Голова фракції ВО «Свобода» Марія Чашка зробила оголошення, в якому призначила бюджетні слухання на 10 год. четверга. На слухання запросили журналістів, представників громадських організацій, працівників бюджетних установ.

Згідно з проектом рішення, який роздати журналістам і депутатами, загальний обсяг доходів обласного бюджету на 2013 рік мав становити 2, 351 млрд  грн, обсяг видатків – 2,353 млрд грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 15:57 :54