Новини » Львів 21 грудня, 2012, 11:58
Письменник Юрій Коваль став лауреатом обласної премії в галузі культури

17 грудня у Львові відбулося підсумкове засідання журі з присудження обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, яка є найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Як інформує прес-служба ЛОДА, за результатами засідання визначено лауреатів премії 2012 року за номінаціями:

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського:

  • Никорак Олена – за мистецтвознавчі праці, виконані впродовж 2010-2012 років;

2. Музейна справа і збереження культурної спадщини – імені Іларіона і Віри Свенціцьких:

  • Любів Богуслав – за формування експозиції історичного українського військового однострою, його реконструкцію та презентацію тематичних виставок у 2010-2012 роках,
  • Зозуляк Петро – за науково-просвітницьку діяльність та пропагування творчої спадщини Івана Франка;

3. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича:

  • Вархол Роман – за книгу «Співочий птах на мисленному древі». – Львів. «Ліга-Прес». 2010. – 247 с;

4. Проза – імені Богдана Лепкого:

  • Коваль Юрій Андрійович – за книгу «Цей лагідний-лагідний світ». – Львів: Апріорі, 2011. – 575 с.

5. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка:

  • Мельник Оксана – за книгу «Модерністський феномен Михайла Яцкова: канон та інтерпретація» (НАН України. Інститут Івана Франка. – К.:Наукова думка, 2011. – 294 с;

6. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького:

  • Олександр Король і Алла Шкондіна – за творчі успіхи 2010-2012 років та успішне вирішення творчого міжнародного проекту – постановки епічної вистави «Елегіс-Стікс» про трагічні сторінки операції «Вісла»;

7. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола:

  • Романчук Олег – за публіцистичну збірку «У пошуках універсуму». – Львів: Універсум. 2011. – 879 с.

8. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича:

  • Фенюк Ольга – за тематичні програми та видання компакт-дисків «Український романс» (А. Кос-Анатольський, М.Колесси, С.Людкевич);

9. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша:

  • Москалюк Віктор – за творчі роботи у галузі живопису, виконані протягом 2009-2012 років;

10. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти:

  • Лисик Анна – за творчі роботи, виконані протягом 2009-2012 років;

11. Народна творчість – імені Анатоля Вахнянина:

  • Кушнір Іванна – за роботи, виконані за народними мотивами та орнаментами

Премії у номінаціях «Дизайн» імені Олени Кульчицької та «Архітектура» імені Івана Левинського не присуджено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 23:27 :24