Новини » Львів 11 грудня, 2012, 16:07
Взимку надбрамний корпус Золочівського замку захищатиме спеціальна плівка

Над надбрамним корпусом Золочівського замку замість даху влаштували тимчасове накриття за допомогою покрівельної плівки гідробар’єр.

Роботи виконали будівельники музею-заповідника «Золочівський замок» з допомогою будівельної бригади Підгорецького замку. Консультації щодо облаштування тимчасового накриття над старовинними спорудами надавали також представники будівельних організацій Золочева. Про це сьогодні, 11 грудня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на завідувачку музею-заповідника «Золочівський замок» Надію Гупало.

Всі матеріали і роботи були виконані власними силами, без залучення додаткових коштів з бюджету. Зокрема, над старішою частиною, датованою 17 ст., надбрамного корпусу Золочівського замку зробили похилу конструкцію, а над добудовою 19 ст. гідробар’єрною плівкою перетягнуто дерев’яну конструкцію даху. Тимчасове накриття має врятувати пам’ятку від руйнівної дії снігу, води, морозів щонайменше до весни, поки, як сподіваються працівники Золочівського замку, надійдуть кошти на продовження робіт із встановлення постійного даху над надбрамним корпусом замку у м. Золочів.

Довідка ІА ZIK.

Гідробар’єр – паропроникна армована підпокрівельна плівка, призначена для захисту горищного простору від пилу, проникнення залишкової води, дощу та снігу. Завдяки мікроперфорації забезпечується можливість вентиляції водяної пари, що проникає у теплоізоляційний шар покрівельної конструкції. Плівка не схильна до гниття і дії шкідників. Використовується при влаштуванні всіх вентильованих скатів покрівельних конструкцій (в комплексі з металочерпицею, керамічною черепицею, єврошифером, цементно-волокнистими, асбестоцементними та іншими покрівельними матеріалами.

Покрівельні плівки служать для забезпечення герметичності, захисту і оберігання конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні, забезпечують вихід конденсату з утеплювача назовні, а також забезпечують оптимальний температурно-вологовий режим усередині приміщень, будівельних конструкцій та теплоізоляцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:43 :37