Новини » Львів 10 грудня, 2012, 15:45
100-річний будинок на вулиці Верхратського, 8 у Львові відремонтують

Мешканці вулиці Верхратського, 8 у Львові 18 років не можуть дочекатися капітального ремонту. Щорічні відписки призвели до того, що на горищі гниють несучі конструкції даху і перекриття, а під час дощів намокають стіни в квартирах.

До «Народного контролю ZIK» звернулася жінка з вулиці Верхратського, 8. У цьому будинку мешкав знаний галицький натураліст, мовознавець і письменник Іван Верхратський. Будинок зведений 1904 року. Різьблені дерев’яні двері та висока розписна стеля в під’їзді нагадують про його шляхетне минуле. Нині в цьому домі живуть шість сімей, які потерпають через діряву покрівлю і сирість.

18 років будинок стоїть у черзі на капітальний ремонт. Щоб вирішити проблему, мешканці писали колективні та індивідуальні звернення.

В акті ЛКП «Віра», складеному головним інженером, визнали пошкодження, протікання і замокання системи покрівлі. В червні 2012 року проводився підтримуючий ремонт. Трубу латали, але вода в ринви не потрапляє і досі продовжує заливати стелю.

Личаківська райадміністрація, котра фінансує капітальні ремонти, відновлення покрівлі 108-річного будинку оцінює орієнтовно в 62 тисячі гривень: «Будинок внесений у титульні списки, однак у зв’язку із обмеженим фінансуванням цього року будинок на Верхратського, 8 не потрапив у перелік тих, в яких проводилися ремонтні роботи  2012 року. І на наступний рік будинок внесений у титульні списки 2013 року», – прокоментувала начальник відділу житлового господарства Личаківської районної адміністрації Галина Гладяк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:52 :56