Новини » Суспільство 28 листопада, 2012, 14:51
Реставрація робіт Пінзеля для виставки у Луврі коштувала 500 тис. грн

500 тисяч гривень, які виділив фонд Бориса Колеснікова Львівській галереї мистецтв, витратили на реставрацію виставки Пінзеля. За ці гроші фахівці відновили, окрім робіт майстра, які містяться у Львові, також скульптури з музеїв Тернополя та Івано-Франківська.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила директор Львівської галереї мистецтв Лариса Возницька-Разінкова.

«Виставку готували майже три роки. Над відновленням скульптур Пінзеля працювали львівські реставратори. Два останніх місяці фахівцям допомагали колеги з Києва», – розповіла директор галереї.

Нагадаємо, з 21 листопада у Луврі проходить виставка робіт Пінзеля. 27 скульптур майстра для показу відібрав покійний директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький.

Більшість робіт, з яких складається основа експозиції, надана з колекції галереї мистецтв (15 скульптур). Також експонуються твори з Тернопільського обласного краєзнавчого музею (сім робіт), Тернопільського обласного художнього музею (дві роботи) та Музею мистецтв Прикарпаття Івано-Франківська (три роботи).

Слід зазначити, що відкриття експозиції у Парижі набуло величезного світового резонансу.

«На виставці був директор Лувру, міністр культури Михайло Кулиняк, голова ЛОДА Костюк. Був і дипломатичний корпус декількох держав, зокрема, і наше українське посольство. На виставці побували музейники з різних країн», – розповіла Возницька-Разінкова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:19 :33