Новини » Відео 28 листопада, 2012, 19:47
Дружина Мазурка заявила, що її чоловіка підставили і прибрали

Дружина підозрюваного у розстрілі охоронців в «Каравані» Людмила Мазурок впевнена, що у «Каравані» стріляв не її чоловік, але вбивство повісили на її чоловіка, а потім ще й інсценували його самогубство.

Про це вона заявила у програмі «Українські сенсації» на каналі 1+1.

Жінка додала, що характер в Мазурка був такий, що чужого на себе він не візьме і нібито саме тому його і застрелили.

«Він ніколи не скаже на чорне, що це біле. Він завжди казав правду в обличчя. Він не взяв провину за те, чого він не робив. І тому його прибрали», – сказала Мазурок.

Вона наголосила, що чоловіка вбили, інсценувавши самогубство.

Відповідаючи на запитання, кому це вигідно, Мазурок сказала:

«Тим самим правоохоронним органам, які з самого початку чомусь не шукають вбивцю, а все повісили на мого чоловіка!».

Мазурок також припустила, що чоловіка могли змусити застрелитися, шантажуючи дочкою.

«Можливо, так. Тільки таким чином. Я не знаю, які тортури психологічні чи якісь інші йому довелося винести. Тому що я думаю, він весь цей час не міг ніде ховатися, оскільки його скрізь вся країна шукала», – сказала дружина Мазурка.

Водночас вона наголосила, що «караванівський стрілок» і її чоловік – різні люди.

«Ярослав, мій чоловік, в «Каравані» не стріляв, це сто відсотків! Тому що «караванівський стрілок» і мій чоловік – це дві різні людини, і в цьому я впевнена більше, ніж на сто відсотків. На тисячу відсотків! Те, що я поховала мого чоловіка – це так. Але «караванівський стрілець» і мій чоловік – це дві різні людини», – наголосила Мазурок.

Вона додала, що чоловік жодного разу не виходив з нею на зв’язок, і запевнила, що він не міг вести подвійне життя, бо весь вільний час проводив з родиною.

Людмила Мазурок також переконана, що у чоловіка не було зброї і він не міг робити кулі в сараї, про що раніше говорила міліція.

«З мого чоловіка схоже хочуть зробити серійного вбивцю, тому що їм вигідно – людини немає, вони можуть повісити все, що завгодно, всі не розкриті справи за останні десять-двадцять років», – сказала Мазурок.

Крім того, вона шокувала заявою, що їй підкидають речові докази.

Мазурок підкреслила, що вона з дочкою нікуди не переїжджатиме і не змінюватиме прізвище, бо їм не соромно за чоловіка і батька.

«Я впевнена на сто відсотків, що мій чоловік не винен і мені боятися нема чого! І те, що нам говорили, що ми змінимо прізвище і поїдемо десь жити на Чукотку – вони цього не дочекаються. Це дуже заплутана, брудна справа, але рано чи пізно ми всі дізнаємося правду, і буде соромно тим, хто це все зробив», – підсумувала Мазурок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 13:12 :54