Новини » Події

У центрі Львова – пожежа у кафе

26 листопада 2012 р. Пожежа в кафе у Бернардинському дворику у Львові

Сьогодні, 26 листопада, у Львові зайнялося кафе мережі «!Фест» в Бернардинському дворику Перша грильова ресторація «М'яса та справедливости».

Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з місця події.

Наразі видно густе задимлення на даху закладу, де виходять труби від мангалів, що в середині кафе. На місці пожежі працює одна пожежна машина, ще кілька автомобілів з пожежниками очікують на сусідніх вулицях, оскільки у Бернардинський дворик в’їзд утруднений.

Зазначимо, що добудована тераса кафе є дерев’яною, а відтак легкозаймистою.

Нагадаємо, через бездіяльність чиновників міського голови Львова Андрія Садового Бернардинський дворик продовжують забудовувати. Про це 23 листопада повідомила депутат ЛМР «свободівка» Ірина Шалаковська, інформує прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Вона зауважила, що позиція команди Садового різко змінила свій напрям щодо боротьби за збереження історичної спадщини міста. Йдеться про те, що після визначення переможця міжнародного конкурсу з «Облаштування відкритих просторів комплексу Бернардинського монастиря у Львові», чиновники ще досі не спромоглися вирішити питання щодо компанії, яка самозахопила внутрішнє подвір’я Бернардинів. «Ба більше, замість того, щоб провести демонтаж незаконно встановленого літнього майданчика, очевидно, користуючись бездіяльністю керівника управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко-Швець та інших чиновників, власники нещодавно засклили цей незаконний об’єкт», – зауважила депутат.

За словами Ірини Шалаковської, конкурс з облаштування Бернардинського комплексу виграла група архітекторів з Угорщини, а тому логічно було очікувати, що міські чиновники для реалізації проекту якнайшвидше забезпечать підготовку території, проте ніяких дій й досі команда Садового не вжила.

«Уже визначено переможця конкурсу з облаштування Бернардинського комплексу, проте й донині не відбувається жодних дій щодо підготовки території. Нагадаю, наразі там розташований літній майданчик, власники якого нещодавно замість того, щоб його демонтувати, після закінчення літнього сезону засклили його, вочевидь, для продовження ведення ресторанної діяльності в зимовий період. Дивною є позиція чиновників, адже саме вони після закінчення літнього сезону мали б відреагувати на незаконні дії, що їх проводить ресторанна компанія. Після демонтажу, за рішенням суду 2011 року, самозведеної незрозумілої будови мережі «!Фест» в Бернардинському дворику, ці підприємці знову незаконно звели там об’єкт торгівлі, який навіть після оголошення переможців конкурсу з відновлення цієї історичної пам’ятки, вочевидь, не збираються демонтувати. Слід наголосити, що команда Садового наділена усіма необхідними повноваженнями для реального усунення порушень у сфері охорони історичного середовища у місті. Ми наполягаємо, щоб управління охорони історичного середовища спільно з юридичним управлінням негайно провели усі необхідні дії для демонтажу будь-яких сторонніх об’єктів на території Бернардинського дворика. Також ми звертатимемося у прокуратуру щодо незаконних дій мережі «!Фест» та фактів бездіяльності команди Садового», – зазначила Ірина Шалаковська.

Нагадаємо, впродовж багатьох років ІА ZIK висвітлює (SOS! Історичний Львів ґвалтують!) широку діяльність холдингу емоцій «!Фест». Зокрема, про наближеність до діючого міського голови Львова Андрія Садового, та «легкість здобуття» приміщень в центрі Львова під кафе та ресторани.

Loading...