середа, 14 листопада, 2012, 15:17 Львів
У багатьох моментах були провали, – Пакіж про звільнення Садового з «Львівводоканалу»

В. о. директора ЛМКП «Львівводоканал» Степан Пакіж 14 листопада на сесії ЛМР прокоментував звільнення колишнього головного інженера підприємства Володимира Садового.

«Є ряд питань, які я ставив Володимиру Михайловичу, але він, на жаль, не знаходив на них відповідей. Заяву, яку він написав, я задовільнив. За рядом фактів, які були негативними, триває службове розслідування. За тиждень-два ми його закінчимо і я будь-кому з депутатів зможу показати матеріали цього розслідування. Але є інше питання, сьогодні «Львівводоканал» повинен мати інженера, який не тільки займається заміною труб. Для мене, як для керівника, робота головного інженера – це розробка планів, стратегії розвитку підприємства, ведення кадрової політики. Сьогодні на Водоканалі на всіх ключових посадах – люди пенсійного віку. Це проблема… Дуже в багатьох моментах були провали. Тому я вважаю, що Володимир Михайлович як начальник цеху по ремонту міг би залишитися, як головний інженер – на жаль… Прийняв рішення – написав заяву. І ми зійшлися в думці», – зазначив Степан Пакіж.

Він додав, що наразі обов’язки головного інженера виконує заступник головного інженера Водоканалу Ігор Сеньків.

Нагадаємо, 2 листопада з’явилась інформація, що головний інженер комунального підприємства «Львівводоканал» Володимир Садовий з невідомих причин відсторонений від виконання службових обов’язків.

Пізніше депутат Львівської міської ради від партії «Україна Соборна» Володимир Гірняк, посилаючись на власні джерела, повідомив, що на Володимира Садового чинився колосальний тиск перед звільненням.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:15 :00