Новини » Львів 14 листопада, 2012, 15:35
Мер Львова визнав, що Пакіж «розривається» на двох посадах, але міняти його не буде

Міський голова Львова Андрій Садовий 14 листопада на сесії ЛМР прокоментував, чому Степан Пакіж досі одночасно очолює підприємства «Львівтеплоенерго» і «Львівводоканал».

Зокрема, після звіту Пакіжа про фінансово-господарський стан та перспективи розвитку «Львіводоканалу», депутати поставили меру питання, чому одна особа досі одночасно є керівником двох масштабних підприємств.

Андрій Садовий зауважив, що пан Пакіж є фахівцем, має якісну інженерну освіту і прекрасні економічні навики. З його слів, він має досвід керування тисячними колективами і працює для громади Львова.

«І сьогодні його робота є максимально позитивною. Так, йому надзвичайно складно працювати, бо він «розривається», адже є два великі монополісти, але ми бачимо позитиви на одному і на другому. Якщо є позитив, то навіщо цей позитив перетворювати в мінус?», – дивується мер.

«Якщо я зможу знайти керівника, я, звичайно, його запропоную на цю посаду, яка сьогодні є де-факто вільною, бо п. Степан виконує обов’язки керівника «Львівводоканалу». Але надзвичайно складно знайти керівника, який би мав такий досвід і вміння. Тому треба уклінно дякувати за ту важку працю і велике навантаження, яке він сьогодні має. Мешканці мають стабільне теплопостачання, гарячу воду і стабільне водопостачання», – додав мер.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 12:47 :30