Aнонси

усі анонси
Новини » Газета ZIK 1229

Львів’яни чекали виступу Scorpions півтори години

У Львові відбувся концерт рок-гурту Scorpions у ме­жах другої частини фінального туру The final sting. Виступ зібрав рекордну кількість фанатів гурту на велотреку СКА – там помістилося десять тисяч осіб. Це прощальні концерти гурту Scorpions. Ще два роки тому вони оголосили про завершення кар’єри і вже три роки мандрують світом з останнім виступом. А прощатимуться з українцями ще 2 листопада в Києві та 4-го – в Одесі.

У Львові Клаус Майне, Джеймс Коттак, Рудольф Шенкер, Ульріх Рот і Павел Мачівода жили у представницьких «люксах» із двома окремими ваннами та італійськими меблями. Відрізнялися номери лише кольором стін. За словами працівників готелю «Леополіс», музиканти рідко виходили з номерів, харчувалися винятково в ресторані. Пили воду преміум-класу та із задоволенням роздавали автографи.

«Вони дуже ввічливі і близькі до звичайних людей. Коли приїхали, то спитали, чи ми маємо перепелині яйця. Ми зателефонували – і вже наступного ранку їх привезли. Музиканти пили багато соків, їли винятково європейську їжу, але нічого дієтичного. Замовляли також багато горіхів, бо їм потрібно чимало енергії», – розповів директор готелю Удо Хайне.

Подорожували музиканти автомобілями «Мерседес» у супроводі байкерів. Так і приїхали на свій концерт до велотреку СКА. Ще за годину до початку виступу квитки придбати було неможливо, а до входів утворилися черги. Аби потрапити всередину, люди простоювали по півгодини. Проте й легенди музики змусили себе почекати. Львів’яни на півтори години завмерли в очікуванні рок-гурту.Організатори концерту також висунули суворі вимоги до знімання. Фільмувати й фотографувати дозволили лише впродовж перших п’ятнадцяти хвилин і шістдесяти секунд кожної пісні.

газета ZIK №43 (1 листопада 2012р.)

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News