Новини » Львів 26 жовтня, 2012, 15:17
Львівський телеканал влаштував чергову провокацію проти Юрія Михальчишина

Вчора, 25 жовтня, на телеканалі «24» під час теледебатів по 118 виборчому окрузі, у яких взяли участь висуванець політичної партії «УДАР» Тарас Мандзюк та самовисуванці Богдан Дубневич і Дмитро Снєгірьов. В ефірі було влаштовано провокацію проти єдиного узгодженого кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» у цьому окрузі свободівця Юрія Михальчишина.

Про це ІА ZIK повідомили у прес-службі Львівської міської організації ВО «Свобода».

Ведуча проекту та інші учасники неодноразово озвучували звинувачення на адресу Юрія Михальчишина. Йдеться зокрема про те, що нібито свободівця впродовж двох тижнів запрошували на дебати, та попри це він не з’явився на ефір. Вкотре щодо родини Юрія Михальчишина були озвучені провокативні надумані закиди та відверта маячня.

Прес-служба Львівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» заявляє, що жодного запрошення щодо участі у програмі до Юрія Михальчишина з телеканалу «24» не надходило: ні письмово, ні телефоном, також не було будь-яких звернень із запрошенням до керівника міського виборчого штабу чи керівників обласної і міської прес-служб ВО «Свобода».

Вважаємо, що провокація, яка відбулася під час вчорашнього ефіру, була чітко спланована проти Юрія Михальчишина, адже та одностайність, з якою узгодженого кандидата від опозиційних сил обливали брудом чи не всі його конкуренти за безпосереднього підспівування ведучої, є цьому доказом. Вважаємо, що керівництво каналу або ж зі своєї волі, або ж за наказом безпосередніх власників на догоду одного з кандидатів конкурентів штучно змоделювало таку ситуацію, щоб таким чином за допомогою маніпулювання думкою виборців та брехні дискредитувати Юрія Михальчишина та Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Львівська міська організації ВО «Свобода» закликає львів’ян не піддаватися на маніпулювання, які, вочевидь, на замовлення антиукраїнської влади реалізують місцеві прислужники режиму, та прийти на дільниці і «розстріляти» своїм бюлетенем партію влади, її сателітів і так званих «самовисуванців».

PR

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:17 :43