Новини » Львів

«Свобода» відповіла на чергову провокацію проти Михальчишина

Інформація нібито про те, що на зустрічі з мешканцями міста Львова 22 жовтня 2012 член політради ВО «Свобода», кандидат у народні депутати України від Об'єднаних сил опозиції у 118 виборчому окрузі Юрій Михальчишин заявив, що «Свобода» збирається йти шляхом воїнів СС, не відповідає дійсності.

Про це йдеться у заяві прес-служби львівської «Свободи», оприлюдненій 24 жовтня.

«Свобода» розцінює розміщення подібних публікацій як чергову хвилю інформаційної війни без правил, чергову порцію чорного піару проти Юрія Михальчишина, яку веде режим Януковича та його сателіти проти української опозиції та українського народу.

Прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода» заявляє, що поширена інформація є провокацією та не відповідає дійсності», – сказано у повідомленні.

Прес-служба також повідомляє, що, виступаючи перед львів’янами 22 жовтня 2012 року, та говорячи про можливість фальсифікацій результатів виборів 2012 року з боку влади, Юрій Михальчишин дослівно зазначив:

«Ми вийдемо і закличемо вас, але можете бути певні, ми не ховатимемося за ваші спини. Так, як сьогодні ми сидимо попереду, ми підемо в перших рядах, ми розуміємо, що зараз вибори останньої надії. Ви нам довіритеся в останній раз, і ми не маємо права вас підвести. Тому ми розраховуємо всі можливі варіанти розвитку подій. І конституційний правовий шлях до влади, і той шлях, який може нам показати історія, і який вже давно диктує серце. Розуміємо, що цього разу не маємо права схибити, зараз або ніколи. Час мітингів добігає кінця, час барикад не за горами», – сказав Михальчишин.

Прес-служба Львівської «Свободи» закликає колег журналістів дотримуватися професійних стандартів журналістики та не поширювати інформаційної «локшини», яку з подачі провладних сил намагаються видати за правду.

«Закликаємо вас у цей складний час не боятися демонструвати громадську позицію та не бути рупором антиукраїнських сил», – йдеться у повідомленні.

PR

Loading...