Новини » Львів 22 жовтня, 2012, 17:46
У Львові визначили переможця з обслуговування п’яти автобусних маршрутів

У Львові сьогодні, 22 жовтня, конкурсний комітет визначив перевізника-переможця з обслуговування міських автобусних маршрутів №48-51 та №53. Ним стало ТзОВ «Успіх БМ». Щодо маршруту №47а не визначилися – наразі обіцяють визначити тимчасового перевізника і оголосити на цьому тижні конкурс.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Як розповів начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Микола Жук, конкурс був оголошений на шести міських маршрутах. У ньому брали участь дві компанії – ПАТ «ЛАТП 14630» та ТзОВ «Успіх БМ».

«Після опрацювання всіх матеріалів, які були доведені до конкурсного комітету, було визначено переможця на п’яти маршрутах. На них працюватиме «Успіх БМ» з укладенням угоди на три роки, зокрема, на двох маршрутах – з інвестиційною програмою, оскільки автобуси щодо пасажиромісткості не відповідають зазначеним конкурсним вимогам. На маршруті №47а не визначили переможця. Буде укладена тимчасова угода і оголошений конкурс на визначення переможця на цьому маршруті», – зазначив Микола Жук.

Із маршрутом №47а склалась така ситуація, бо, зі слів М. Жука, ТзОВ «Успіх БМ» подало документи і на 53-й маршрут, і на маршрут №47а і заявило одні і ті ж транспортні засоби, однак визнало пріоритетним маршрут №53.

«Оскільки «Успіх БМ» перемогло на пріоритетному маршруті – №53, у них немає заявлених транспортних засобів на обслуговування маршруту №47а», – додав Жук.

Щодо того, чому ПАТ «ЛАТП 14630» залишилося ні з чим, начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР зауважив: «Вони заявили автобуси, які не відповідають умовам конкурсу, окрім того, перед ними були виставлені додаткові умови, які вони не в повній мірі виконали».

Також Микола Жук додав, що, можливо, ще сьогодні визначать тимчасового перевізника, який обслуговуватиме маршрут №47а.

Нагадаємо, напередодні було проведено перевірку на підприємствах, які взяли участь в конкурсі, на предмет відповідності транспортних засобів конкурсним умовам.

Було перевірено два підприємства – ПАТ «ЛАТП 14630» та ТзОВ «Успіх БМ».

За результатами перевірки, на ПАТ «ЛАТП 14630» виявлено один автобус, який не відповідає зазначеному у конкурсних вимогах класу. Також на цьому підприємстві жоден автобус не облаштований пристроями зовнішньої та внутрішньої реклами, пристроями озвучення. 30 автобусів облаштовано пристроями GPS. Щодо форменого одягу водіїв, то представлено тільки один повний комплект, а ще 20 краваток та 12 сорочок.

Під час перевірки на ТзОВ «Успіх БМ» з’ясувалося, що усі автобуси облаштовані пристроями GPS. Пред’явлено 100 комплектів форменого одягу для водіїв, на двох автобусах влаштовано пристрої озвучення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:09 :59