Новини » Львів 22 жовтня, 2012, 17:12
Бродівській вокальній студії «Первоцвіт» – 10 років

Учора, 21 жовтня, у Бродах відбувся святковий концерт, присвячений 10-річчю вокальної студії «Первоцвіт».

Про це повідомив кореспондент ІА ZIK.

Концертна програма була поділена на три частини: «Пісенна веселка дитинства», українські популярні пісні та виконання хітів зарубіжної естради вихованцями студії «Первоцвіт».

Участь у святковій концертній програмі взяло близько 30 вихованців студії, у т. ч. і випускники, які завітали на ювілей своєї вокальної альма-матер, а сьогодні завдяки набутим там знанням продовжують навчання у вищих музичних закладах.

Керівник студії «Первоцвіт» Тетяна Кулька, голова Бродівського відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», яка була і ведучою свята, зазначила, що про рівень навчання у студії «Первоцвіт» свідчать численні перемоги вихованців на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, які є у більшості учнів: «Кожна дитина, яка займається в «Первоцвіті» – індивідуальність, – сказала Тетяна Кулька, – але усіх їх об'єднує бажання співати і прославляти через пісню свій рідний край».

Особливо приємними були вітання від колеги, заслуженого артиста України, учасника вокального ансамблю «Орфей» зі Львова Андрія Хавунки, який зазначив: «Сьогоднішній концерт заслуговує на значно більші сцени, а тому цінуйте те, що ви маєте у своєму місті». Андрій Хавунка виконав кілька пісень, одну з яких він заспівав разом із Тетяною Кулькою. Також виконання оперної пісні глядачі мали змогу почути від Тетьяни Кульки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 08:11 :31