Новини » Львів 19 жовтня, 2012, 16:55
Палац, де була жіноча консультація, передали на баланс органу ЛМР

Виконавчий комітет Львівської міської ради 19 жовтня вніс зміни до свого рішення від 6 квітня 2012 року «Про оформлення права комунальної власності на нежитлову будівлю на вул. Олени Степанівни, 31». Відповідно до змін, будівлю на вул. Олени Степанівни, 31, у якій багато років функціонувала жіноча консультація, передали з балансу комунальної 3-ї міської клінічної лікарні на баланс уповноваженого органу Львівської міської ради.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Зазначимо, що будівля під літерою «А-2», загальною площею 452,0 кв м, на вул. Олени Степанівни, 31 перебувала в оперативному управлінні комунальної 3-ї міської клінічної лікарні. У ній була розташована жіноча консультація, яка переїхала звідти і відтепер функціонує в приміщенні шпиталю на вулиці Раппопорта.

Рішенням виконкому вносяться зміни до рішення від 06.04.2012 №241 в частині скасування права оперативного управління. Відповідно до рішення, новим балансоутримучем будівлі на вул. Олени Степанівни, 31 стає ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».

Як зазначено в інформаційній довідці до проекту рішення, зняття з балансу комунальної 3-ї міської клінічної лікарні зазначеної будівлі зумовлене відсутністю потреби у використанні цієї будівлі.

Прийняття на баланс уповноваженого органу Львівської міської ради об’єкта нерухомого майна здійснюється на підставі документів, які засвідчуюсь право власності територіальної громади м. Львова в особі Львівської міської ради на майно.

Нагадаємо, IA ZIK писала, що жіноча консультація 3-ї міської клінічної лікарні, яка чимало років функціонувала у Львові на вулиці Олени Степанівни, 31, перестала існувати. Про заплановане переселення консультації пацієнтів було повідомлено заздалегідь, однак чимало речей досі залишаються таємницею за сімома замками.

Керівництво лікарні, куди переїжджає консультація, і з яким поспілкувався кореспондент IA ZIK, такі дії підтримує. Пояснює, що лікарі і пацієнти зимою мерзли в приміщеннях через застаріле пічне опалення. Та й санітарні вимоги консультації давно потребують покращення. Це справді так. Але чи варто міняти кількаповерховий старовинний палац, нехай у дещо занедбаному стані, на декілька кімнат у лікарні на вулиці Раппопорта, нехай і з ремонтом?

Лікарі й медперсонал, які спостерігали за виселенням, кажуть – переселення їм піде на користь. Але от що буде на місці колишньої консультації, не знають або не кажуть. Не виключають, що незабаром розпочнеться ремонт і з’явиться відповідна табличка нового власника. І справді, питання, адресоване керівництву лікарні про те, що буде з приміщенням на Олени Степанівни, залишилося без конкретної відповіді. Усі доріжки ведуть до міськради. За попередньою інформацією з джерел IA ZIK, перенесення консультації вже кілька разів відкладали, натомість сам палацик начебто запримітив котрийсь з високопосадовців.

Також нагадаємо, що як анонімно повідомив один із працівників жіночої консультації, добротний двоповерховий будинок у старій частині міста начебто вже продано за смішну суму. «Жіночу консультацію на вулиці Олени Степанівни, тобто двоповерховий будинок (8 кімнат на першому поверсі та 8 – на другому) продали лише за 130 тисяч гривень», – каже чоловік, котрий назвався лікарем тієї ж консультації. За офіційною ж версією, медиків переселили, у зв’язку з поганими умовами праці в цьому будинку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:42 :41