Aнонси

усі анонси
Новини » Львів 3057

Богдан Дубневич виграв суд у Партії регіонів

Партії регіонів не вдалося змусити Богдана Дубневича згорнути кампанію «Жодного голосу Партії регіонів!».

Про це повідомила прес-служба кандидата у народні депутати України Богдана Дубневича з посиланням на його довірену особу Ростислава Бриду.

Як йдеться у повідомленні, «регіонали» програли суд, який вони самі ж ініціювали, аби прибрати з львівських вулиць білборди та інші агітаційні матеріали Богдана Дубневича, в яких він закликає галичан не голосувати за партію влади.

8 жовтня представники Партії регіонів виявили агітаційний плакат Богдана Дубневича з написом «Жодного голосу Партії регіонів!». Відтак уповноважена особа Партії регіонів в одномандатному виборчому окрузі №115 звернувся у Львівський окружний адміністративний суд з вимогою зобов’язати Богдана Дубневича утриматись від порушень порядку ведення передвиборчої агітації.

З точки зору «регіонала», Дубневич розміщує свої агітки у місцях, які не були спеціально відведені для цього органами місцевого самоврядування. Позивач також вважає, що напис «Жодного голосу Партії регіонів!» спонукає виборців голосувати проти їхньої партії.

13 жовтня Львівський окружний адмінсуд, розглянувши подані документи і матеріали, постановив, що позивач не надав жодних належних доказів, які б підтверджували та обгрунтовували порушення Богданом Дубневичем виборчого законодавства. Тому у задоволенні адміністративного позову Партії регіонів відмовив повністю.

Богдан Дубневич у коментарі для журналістів запевнив, що ніякі провокації з боку Партії регіонів не змінять його позицію і він і надалі буде протистояти антиукраїнським силам. «Вони хотіли, я так розумію, зняти мене з перегонів. Але їм це не вдасться. Я буду закликати галичан не голосувати за Партію регіонів, тому що вона працює на розкол України, вона знищує українську мову, знищує нашу історію», – сказав він.

PR

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

програми телеканалу ZIK

Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19
Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19 HARD з Влащенко
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019 Політика
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19 HARD з Влащенко
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко  у програмі
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко у програмі "Кожен з нас президент" | 18.11.19 Кожен з нас президент