Новини » Львів 15 жовтня, 2012, 9:55
Мер Львова заявив про створення політичної партії «Самопоміч»

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії «Самопоміч» та заявив про початок збору підписів за створення нової партії.

Текст заяви мер Львова оприлюднив сьогодні 14 жовтня 2012 року на своїй сторінці у Facebook.

Подаємо текст заяви Андрія Садового про створення партії «Самопоміч» у повному обсязі:

«1. Рішення

Кожен вірить, що своїми діями та рішеннями робить те, що йому належить зробити за життя. Молю Бога, аби і моє рішення про початок активної політичної діяльності причинилось до цього. Відчуваю, що цей крок на сьогодні є необхідним для подальшого досягнення поставленої мети – збудувати країну, в якій хочеться жити. Відтак, виступаю з ініціативою створення політичної партії «Самопоміч».

Дякую львів’янам за те, що з 2006 року довіряють мені роботу на посаді міського голови Львова. Кожного дня відчуваю відповідальність як перед громадою, так і перед всіма українцями, для яких Львів є певним символом, перед тими, кому наші успіхи дають натхнення, в той час як невдачі засмучують. Така відповідальність дає можливість здобувати цінний досвід і розуміння багатьох політичних, економічних та управлінських процесів.

Допоки є така довіра, маю намір і надалі сумлінно виконувати свої обов’язки міського голови Львова.

«Самопоміч» не буде учасником парламентських виборів 2012 року. Ми на початку свого шляху в політиці і будемо поступово здобувати довіру українців своєю працею.

2. «Самопоміч»

«Самопоміч» – це громадська організація, яка була заснована 2004 року і яка стала явищем у Львові. Ми взяли собі за ідеологічний взірець рух політичної, економічної та освітньої самоорганізації українців Галичини початку ХХ століття. На чолі цього руху стояв велет духу, найвидатніший українець ХХ століття – Митрополит Андрей Шептицький. «В єдності сила!» – це просте, але життєве гасло допомогло тоді українцям вистояти та розвинутись в умовах поневолення. Шептицький сформував чітку і зрозумілу візію України, яку можна збудувати лише спільною дією. Сьогодні тільки в такій єдності українці зможуть гідно зустріти непрості виклики ХХІ століття, сформувати своє сучасне бачення країни і працювати на його досягнення.

З 2004 року понад 100 тисяч львів’ян стали активними учасниками проектів, реалізованих «Самопоміччю». Діла, а не слова, дозволяють нам отримувати довіру людей та мотивувати їх до спільної праці. І так я бачу роботу «Самопомочі» в інших містах та селах України.

3. Ідеологія

Партія «Самопоміч» базуватиме свою діяльність на засадах християнської моралі. Бог дав людям 10 заповідей і це основа людського співжиття. Переконаний, що лише дотримуючись їх, а також інших загальнолюдських цінностей, можна навести порядок у власному домі – в родині, громаді, місті та країні.

4. Львів

Ідеологічним центром «Самопомочі» я бачу місто Львів. Сьогодні Львів – це твердиня українських національних цінностей, які разом з християнською ідеологією ляжуть в основу нової партії. Впевнений, що громада міста радо вітатиме бажання українців використати ідейний та духовний потенціал Львова. Вірю, що кожен з українських регіонів зможе зробити свій власний внесок в побудову здорового українського суспільства.

5. Співпраця

Я закликаю до співпраці всіх, хто поділяє цінності, озвучені в цій заяві. Ми розпочинаємо збір підписів українців за створення партії «Самопоміч». Вірю, що нам вдасться зібрати достатнє коло однодумців, аби збудувати свій український дім на своїй землі. Важкою ПРАЦЕЮ, з ВІРОЮ В БОГА і великим бажанням ДІЯТИ!».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:23 :26