понеділок, 15 жовтня, 2012, 13:38 Львів
Дрогобичанка – призер Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва

Вихованка Дрогобицького Палацу дитячої та юнацької творчості, учениця 6 класу ЗОШ № 3 Марічка Олексюк виборола почесне друге місце на першому Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі українського народного мистецтва «Яскрава країна» на Хортиці-2012, що відбувся у рамках III Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Про це повідомив кореспондент ІА ZIK.

Фестиваль організували Дніпропетровська обласна громадська організація «Яскрава країна» за сприяння Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради.

У славетному козацькому краї на о. Хортиця з великим захопленням зустріли українські народні пісні у виконанні Марічки Олексюк. Дівчинка вийшла на сцену в оригінальному образі, її ніжний спів переплітався з чудовою мелодією сопілки, що і забезпечило успіх.

Не приховує свого задоволення від виступу Марічки її наставниця – керівник ансамблю сопілкарів Палацу дитячої та юнацької творчості Ореста Сивохіп. До речі, це вже не перша її вихованка добивається найвищих результатів на всеукраїнських конкурсах. У свій час на найвищу сходинку «Яскравої країни» піднімалася солістка ансамблю сопілкарів Ліля Жукова.

Марічка Олексюк, незважаючи на дитячий вік, також титулована співачка. Торік вона стала переможницею ІІ Всеукраїнського фольклорно-етнографічного фестивалю св. Миколая у Стрию.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 22:54 :45