live
Новини » Політика

Партія «Собор» відкликала кандидатів у депутати Верховної Ради

Партія «Собор» відкликала кандидатів у депутати Ради, висунутих партією в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідне рішення було прийнято на 19-му з’їзді партії в Києві, повідомляють Українські новини.

«Центральне керівництво партії вирішило рекомендувати з’їзду зняти з виборчої гонки список «Собору» у зв’язку з тим, що партія не переборює 5%-й бар’єр для проходження у Верховну Раду», – сказав лідер партії, депутат Ради від фракції НУ-НС Павло Жебрівський, представляючи делегатам з’їзду проект рішення про відкликання кандидатів.

У підсумку 91 делегат з’їзду проголосував за таке рішення, а 2 делегати утрималися.

Водночас партія закликала інші політичні сили, які вважають себе опозиційними і не подолають бар’єр 5% для проходження в Раду, також зняти своїх кандидатів.

Зі слів Жебрівського, партія закликає тих виборців, які мають намір були голосувати на виборах Ради за «Собор», підтримати інші опозиційні сили з більшим рейтингом – партії УДАР Віталія Кличка, ВО «Батьківщина» або ВО «Свобода».

Голова партії зазначив, що зняття списку партії з виборів є прецедентом в історії українських виборів.

Разом з цим, «Собор» не має наміру відкликати кандидатів, висунутих від партії в мажоритарних округах.

Серед причин низького рейтингу партії Жебрівський вказав на недостатнє фінансування, відсутність телевізійної агітації, і у зв’язку із цим неможливість представити свої ідеї широкому колу виборців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія «Собор» готова зняти партійний список з виборів, у разі якщо шанси перебороти 5% прохідний бар’єр виявляться мінімальними.Loading...
Loading...
Loading...