Новини » Львів 5 жовтня, 2012, 13:45
Садовий «наїхав» на ДАІ через затори у Львові

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що Державтоінспекція у Львові працює недостатньо.

На цьому він наголосив 5 жовтня на брифінгу, відповідаючи на запитання кореспондента IA ZIK щодо того, як вирішується проблема заторів у Львові.

«Йдуть ремонтні роботи, вони завершаться до кінця жовтня, тому заторів буде набагато менше. Є порушники правил дорожнього руху, якими має займатися ДАІ. Є паркування машин у недозволених місцях. Це робота Державтоінспекції», – зазначив міський голова.

Андрій Садовий додав, що «у Львові, на превеликий жаль, Державтоінспекція працює недостатньо».

Також Андрій Садовий додав: «Якби не пан Рудяк (начальник ГУ МВСУ у Львівській області, – IA ZIK), який їх ганяє по кутах, то взагалі була би трагедія. Він дає їм постійно імпульси. Але думаю, там потрібно підсилювати кадровий потенціал. Маю на увазі ДАІ міста».

Нагадаємо, як писало 4 жовтня IA ZIK, «Євро-2012» минуло, у Львові вже немає масового ремонту доріг, а заторів у місті значно побільшало. Вже декілька днів не працює жоден світлофор на складному перехресті Коперника–Сахарова–Гвардійська–Вітовського. Така ж ситуація на перехресті пр. Чорновола–вул. Під Дубом. У час пік утворюються довжелезні корки на перехресті вул. Чупринки–Бандери, на вул. Городоцькій у районі ТЦ «Метро» та поблизу «Мотозаводу». І це лише окремі ілюстрації того, що місто паралізоване.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 14:12 :54