Новини » Львів 1 жовтня, 2012, 9:22
Лопушанський програв усі суди «Прикарпатській ватрі»

Інформація про буцімто перемогу в суді над газетою «Прикарпатська ватра», розіслана прес-службою Андрія Лопушанського, таки не знайшла свого підтвердження. 29 вересня 2012 року Львівський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Старосамбірського суду щодо зобов’язання газети «Прикарпатська ватра» опублікувати відповідь на статтю «Кандидат невидимка», яка, на думку пана Лопушанського, містить неправдиву інформацію.

«Окрім того, що суд відмовив у наданні газетної площі пану Лопушанському щодо розміщення інформації у відповідь на статтю «Кандидат невидимка», апеляційний суд взагалі залишив позов без розгляду у зв’язку із пропущеним терміном звернення позивачем з позовом до суду. Це те, про що ми говорили під час засідання Старосамбірського суду ще 25 вересня цього року», – говорить Роман Бабій, адвокат газети «Прикарпатська ватра». 

«Сьогодні газета «Прикарпатська ватра» виграла усі суди у кандидата в депутати Андрія Лопушанського. Ще раз наголошую, ми – єдине видання, яке не полінувалось зайти на сайт ЦВК і ознайомитись із біографією кандидатів. Знайшли людину, що працює в уряді Януковича і називає себе опозиційним. В декларації пана Лопушанського його особистою рукою виведено посада «перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України», установи що напряму підпорядкована діючому уряду Азарова-Януковича. І ми насмілились надрукувати цю інформацію. Ми опублікували інформацію, що Андрій Лопушанський не лише працює першим заступником НАК «Нафтогаз України», а ще й перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною. Він же сам це заперечує, мовляв у відпустці, от тільки забуває додати, що в декретній. Йдемо далі, не подобається пану Лопушанському, що місцеві мешканці мають право констатувати, що Лопушанський не підписував жодну присягу на горі Пікуй, бо його там просто не було», – додала Розалія Цебрик, головний редактор газети «Прикарпатська ватра».

PR

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:07 :55