Новини » Регіони 28 вересня, 2012, 9:21
На Івано-Франківщині у синій колір забарвилася вода у потічку

Поблизу села Підпечари біля Івано-Франківська у синій колір забарвилася вода в потічку Студенець. Наразі екологи і правоохоронці з’ясовують, що ж потрапило в струмок і чи щось загрожує людям, які п’ють цю воду.

Про це повідомили журналісти ZIKy.

Синя вода із потічка Студенець впадає у річку Ворону. З неї п’ють воду жителі тутешнього села Підпечари. Місцевий рибалка пан Володимир часто ловить тут рибу. Каже, таке бачить вперше.

Тим часом забруднена невідомою речовиною вода вже дійшла до Бистриці. А потрапить у Дністер.

«Зараз спеціалісти йдуть по руслу річки і встановлюють джерело забруднення. Буде визначено, що саме потрапило в воду», – розповіла Людмила Гласова, прес-секретар прокуратури Івано-Франківщини.

«Візуально спостерігається забруднення, відібрані проби води, після проведення аналітичних досліджень ми можемо конкретно сказати, чим забруднений водний об’єкт», – зазначила Ольга Біленька, завідувач сектору Івано-Франківської держекоінспекції.

Через 5 днів екологи обіцяють назвати причину забруднення. За попередніми даними, посиніти вода могла через потрапляння у неї відходів виробництва в районі Хриплинської промислової зони неподалік Івано-Франківська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:24 :41