Новини » Львів 28 вересня, 2012, 12:39
Львівські чиновники за кордон наїздили майже на сто тисяч гривень

Львівські обласні та міські чиновники з депутатами за два роки з’їздили за кордон на майже сто тисяч гривень. Це офіційні дані Львівської обласної та міської рад.

Про це повідомили журналісти ZIKy.

Найбільше люблять подорожувати саме міські чиновники. Вони за два роки побували в 15-ти країнах, зокрема у Німеччині, Франції, Фінляндії, Італії та навіть Китаї. Найбільше – 17 разів – за кордон «по роботі» виїздив заступник міського голови Василь Косів. Це вдвічі більше, ніж сам мер – Андрій Садовий. На все про все витратили 67 тисяч бюджетних гривень.

У Львівській облраді, якщо вірити офіційним документам, робочих поїздок за два роки було двадцять – на майже тридцять тисяч гривень. Тут попереду голова ради Олег Панькевич – за кордон їздив сім разів.

Не так охоче розповідала про витрати на подорожі облдержадміністрація. Спершу сказали – не їздили взагалі. Потім передумали – за кордон виїжджали вісім разів. Однак ні очільника Львівщини Михайла Костюка, ні його заступників у списку немає.

«Це не є великі видатки до Польщі поїхати – сіли в машину, заправили, відпрацювали на саміті і повернулися до Львова, які там видатки», – розповів Михайло Костюк, очільник Львівщини.

«Давати такі відповіді – це зухвалість, і демонструє цю зухвалість обласна адміністрація, я думаю, через те, що вона дуже впевнена в тому, що ніхто її не посміє потурбувати», – зазначив Петро Мавко, голова ГО «Західноукраїнський ресурсний навчальний центр».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 11:26 :51