Новини » Львів 27 вересня, 2012, 18:09
У Львові студенти проводять акцію «Все, що нас стосується – вирішується нами!»

Сьогодні, 27 вересня, під Львівським університетом ім. Івана Франка розпочалась студентська кампанія «Все, що нас стосується – вирішується нами».

Про це ІА ZIK повідомили у прес-службі громадянського руху «Відсіч».

Після живої музики та виконання відомих українських пісень проводилось вуличне опитування, де всім присутнім пропонувалось дати відповідь на питання: «На що я готовий заради України?».

Серед варіантів були запропоновані як песимістичні «При першій нагоді емігрую з цієї країни, Україна мені нічого не дала», за які таки проголосувало кілька студентів, – до готовності «Системно працювати, віддавати частину свого часу, зусиль та грошей для благородної справи» та «Якби знав, що робити, зробив би все можливе». Тим, хто обирав ці варіанти відповіді, пропонували заповнити анкети і долучитися до роботи проти шкідливої діяльності сучасної влади, зокрема долучитися до кампанії «Помста за розкол країни».

У листівках, які роздавали на акції, можна було прочитати таке: «Україна – це простір нашого майбутнього. Ми або творимо його для себе, або стаємо мовчазним об’єктом для свавілля та здирництва, маніпуляцій та зневаги кількох негідників, які узурпують владу».

Такими акціями активісти громадянського руху «Відсіч» намагаються підштовхнути студентів до активнішої громадянської позиції, закликають бути не спостерігачами процесу руйнації України, а втручатись і заважати її руйнівникам розпоряджатись владою у власних інтересах.

Серія акцій під ВНЗ має завершитись фінальною акцією 11 жовтня, на яку студентів закличуть не просто прийти і взяти участь, а задекларувати готовність до системної діяльності на захист України.

Один з активістів руху Олег Друздєв зазначив: «Зараз ми проживаємо дуже відповідальний період. Те, що відбувається довкола в Україні – не просто негаразди в якихось окремих аспектах функціонування держави, а стрімке скочування до того, що можна назвати «точкою неповернення» – до втрати незалежності. Реалізація прав людини, гарантія добробуту, потреба національного самовираження – все це також нараз опинилось під загрозою. Настав час втручатись і впливати».

Довідка.

Акція не має стосунку до жодної з політичних сил і не має на меті підтримку будь-якої з них. Проте головним завданням на сьогодні є завадити проходженню представників правлячої партії та її союзників у майбутню Верховну Раду. Серія акцій «Все, що нас стосується – вирішується нами!» є складовою кампанії «Помста за розкол країни»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:42 :48