Новини » Львів 20 вересня, 2012, 8:38
Критерії «УДАРу» – дорожня карта для визначення сильнішого, – Михальчишин

Критерії, запропоновані «УДАРом», – це своєрідний орієнтир і дорожня карта важливого процесу визначення найбільш рейтингового кандидата від опозиційних сил по всій території Львівської області.

Про це 20 вересня у коментарі IA ZIK повідомив кандидат у народні депутати ВО «Свобода» у 118 виборчому окрузі Юрій Михальчишин.

«Цей етап виборчої кампанії, на якому сьогодні перебувають опозиційні сили, потребує особливо відповідального і зрілого підходу до подальшої тактики боротьби проти провладних кандидатів, які спираються на підтримку колосального адмінресурсу. Вільний доступ до мас-медіа їм забезпечують акумульовані фінансові можливості. Окрім того, йде розрахунок на тотальну фальсифікацію під час формування ДВК, що у підсумку дає можливість провладним кандидатам сподіватися на можливість отримання неконкурентних переваг у виборчому процесі», – сказав Михальчишин.

У такій ситуації, як наголосив кандидат в нардепи, «всі опозиційні сили, не залежно від того, як вони себе позиціонують, повинні усвідомити необхідність не просто декларативного єднання, гучних політично коректних заяв, а реально технологічно вивірених, зважених, скоординованих кроків, які допоможуть через місяць здолати провладних кандидатів і провести по Львівській області до Верховної Ради 12 реальних, боєздатних опозиційних багнетів».

На його думку, «позиція, задекларована як у заявах об’єднаної опозиції, так і «УДАРу», є відповідальною, коректною, є на потребу існуючого політичного моменту».

«Я гадаю, озвучені «УДАРом» критерії визначення найрейтинговішого кандидата від опозиційних сил є належними, обґрунтованими, проти них не може бути висунуто ніяких обґрунтованих заперечень», – зазначив Михальчишин.

За словами кандидата, чи вдасться реалізувати на практиці ці критерії у всіх 12 виборчих округах Львівщини – це питання до керівників виборчих штабів, окремих кандидатів, які не завжди злагоджено працюють із вказівками своєї партійної вертикалі.

«Але в цілому ситуація зараз вимагає дуже реалістичного підходу. Тому зазначені критерії повинні бути сприйняті без будь-якої додаткової критики. Вони можуть потребувати певних доповнень, уточнень, але лише в частині поглиблення теоретичного інструментарію соціологічних досліджень, залучення авторитетних фахівців у сфері соціально-гуманітарних наук, вивчення громадської думки загалом», – вважає Михальчишин.

Нагадаємо, 19 вересня ВО «Свобода» та об’єднана опозиція «Батьківщина» закликали партію «УДАР» зняти своїх кандидатів на користь сильніших від опозиції.

Водночас, Львівська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вважає, що найважливішим критерієм при визначенні найсильнішого кандидата має бути довіра громади округу та авторитет кандидата, а не його партійна приналежність. Відтак, процедура визначення спільного кандидата опозиційних сил повинна передбачати замір рейтингу претендентів від «УДАРу» та від «Свободи»/»Батьківщини», а також тих самовисуванців, що відповідають критеріям опозиційності, та пройшли люстрацію КОДу не беручи до уваги їх партійної приналежності, а зважаючи виключно на авторитет та довіру серед громади.

Партія пропонує у найстисліші терміни визначити соціологічну компанію та методологію проведення замірів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:25 :08