Новини » Регіони 18 вересня, 2012, 12:46
На Рівненщині відкрили пам’ятник постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС

У Квасилові в День професійного свята рятувальників МНС відкрили пам’ятник «Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Про це повідомляє ТУ МНС у Рівненській області.

Пам’ятна стела розташувалася в мальовничому місці поруч з центральною площею Квасилова. Рятувальники МНС надали відчутну допомогу в благоустрої всієї прилеглої території. Участь в заходах взяли заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Губанов, голови райдержадміністрації Василь Карпенчук та райради Микола Свінтозельський, виконуючий обов’язки начальника Територіального управління МНС області Сергій Крук, місцеві ліквідатори, громадськість, школярі. Право відкрити пам’ятник було надано представнику від влади Олексію Губанову, селищному голові Дмитру Крету та керівнику районної Спілки «чорнобильців» Павлу Арсеновичу.

Після хвилини мовчання за полеглими внаслідок найбільшої у світі техногенної аварії, перед присутніми виступив голова громадського об’єднання Рівненської області «Союз. Чорнобиль» Георгій Хиля.  Він висловив щиру вдячність усім ліквідаторам, що ризикуючи власним життям і здоров’ям, гідно виконували всій службовий та громадянський обов’язок, рятуючи тим самим людство від неминучої катастрофи.

Присутні вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів покладанням вінків та квітів до пам’ятника «Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 20:40 :55