Новини » Львів 17 вересня, 2012, 17:10
ЗМІ: Богдан Дубневич приховав від виборців факт судимості

Кандидат у народні депутати Богдан Дубневич забув повідомити виборцям, що був засуджений на 8 років за особливо важкий злочин.

Про це пише газета «Експрес», яка отримала рукописну біографію Богдана Дубневича – офіційно, через один з архiвiв.

Виявилось, що кандидат у депутати приховав від виборців дуже суттєвий факт зi свого життя: він був засуджений на вісім років тюрми за розкрадання державного майна в особливо великих розмiрах (відповідно до статті 86-1 Кримінального кодексу УРСР).

«За цiєю статтею передбачений строк від десяти до п’ятнадцяти рокiв. Але суд, «враховуючи обставини справи та особу винного», призначив покарання «нижче вiд найнижчого». Досить унiкальний випадок. Таким чином, вироком вiд 30 листопада 1989 року громадянин Дубневич отримав вiсiм рокiв позбавлення волі. Плюс конфіскацію майна. Термiн, проведений під вартою у ходi слідства, суд постановив зарахувати до строку відбування покарання. Зверніть увагу: вирок виніс Чернівецький обласний суд. Через три з лишком рокiв, проведених за гратами, 15.07.1992 року Дубневич опиняється в... Одесi, в лікарні управлiння виконання покарань. Як можна зрозумiти, тут його обстежує лiкарська комiсiя», – повідомляє газета.

Через три неповнi місяці його повертають у Чернівецьке СІЗО. А ще через 35 днів народний суд міста Дрогобича (а це вже Львівська область) виносить постанову, якою звільняє ув’язненого Дубневича від подальшого відбування покарання. Вiн вибуває у село Зубра, саме ця адреса вказана як адреса реєстрацiї громадянина Дубневича й сьогоднi.

«Підстава? Важкохворий. Згідно зi статтею 408 КПК України», – пише видання.

Богдан Дубневич наразі від коментарів відмовився, заявивши, що найближчим часом буде оприлюднено його офіційну позицію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:07 :41