Новини » Львів

Ми покажемо їм цієї осені, кому належить Україна, – Михальчишин

11 вересня 2012 року у місті Львові відбулося велелюдне освітянське віче на захист української мови. Під час заходу освітяни та студенти висловили своє рішуче «ні» затвердженню в Україні Закону «Про засади державної мовної політики».

Про це ІА ZIK повідомили у прес-службі Львівської міської організації ВО «Свобода».

Присутній на віче кандидат політичних наук, старший науковий співробітник Національного університету «Львівська політехніка» свободівець Юрій Михальчишин, звертаючись до громади, наголосив, що нічого не втрачено і боротьба тільки починається. Як один із учасників захисту української мови під Українським Домом в столиці він зазначив, що коли на тебе кидають двохтисячний підрозділ «Беркуту» і ти відбиваєш їхню навалу, усвідомлюєш, що не все втрачено.

«Тоді я зрозумів, що не все втрачено, Україна є там, де за неї готові битися, де її готові захищати. Насправді не дивно, що вони хочуть другої державної мови, адже вони вже живуть в іншій державі. Їхні діти вчаться в Оксфорді, гроші тримають в Швейцарії, відпочивають в Монако і на Мальдівах, і тому зрозуміло, що їм не потрібна наша українська мова. Зараз такий час, коли речі треба називати своїми іменами. У нас немає держави, зате в нас є нація, нація яка народжується, нація яка бореться, нація яка готова стояти до останнього. І ця нація сьогодні каже тверде і рішуче «ні» тій чужинській зграї, донецьким буржуям, які дорвалися до влади. Вони думають, що вони – держава, що вони – еліта, насправді ж це не так. Вони – мільярдери, це правда, але їх жменька. Ми – звичайні, бідні, на жаль, люди, але нас мільйони, і ми покажемо їм цієї осені, кому належить Україна», – наголосив, звертаючись до громади, Юрій Михальчишин.

Loading...