Новини » Суспільство

У Львові муштрують 20 лейтенантів-випускників військових вишів

У військових частинах 13-го армійського корпусу Сухопутних військ триває навчання для п’ятиста випускників військових ВНЗ. У 80-му окремому аеромобільному полку у Львові муштрують 20 новоприбулих лейтенантів.

Про це ІА ZIK повідомив прес-центр 13 армійського корпусу Збройних сил України.

Сьогодні на Міжнародному центрі миротворчості і безпеки з 20-ма лейтенантами провели заняття з вогневої підготовки. Найкращі результати продемонстрували Максим Стеценко та Маріс Камінський.

Офіцери вправлялися у стрільбі зі штатного озброєння і військової техніки аеромобільного полку. Стріляли з гармати та кулемета бронетранспортера БТР-80, автомата АК-74, та метали ручні осколочні гранати.

Командир 80-го окремого аеромобільного полку полковник Віктор Копачинський повідомив: «До проведення занять з новоприбулими залучено наставників та досвідчених офіцерів. Вони передають лейтенантам вміння і навички, набуті за роки служби та під час виконання миротворчих місій. Переконаний, що лейтенанти швидко адаптуються в частині, набудуть потрібних знань та стануть прикладом для підлеглих».

Під час методичного збору лейтенанти детально ознайомилися з порядком прийняття посади, специфікою виконання службових обов’язків та методикою організації повсякденної діяльності у військових частинах.

Окрім іншого, проводилися навчання щодо обслуговування, зберігання та експлуатації озброєння і військової техніки, дотриманням заходів безпеки під час виконання робіт, проведенням індивідуальної виховної роботи з підлеглими. Після завершення навчання лейтенанти складуть заліки.

Loading...