Новини » Львів

Юрій Михальчишин – єдиний кандидат від опозиції у 118 окрузі

В умовах жорсткого протистояння режиму Януковича опозиційні сили об’єдналися заради спільної мети – захистити українців від того беззаконня, яке сьогодні здійснює Партія регіонів та її сателіти у парламенті. Виборчий округ №118, який охоплює частину Личаківського, частину Шевченківського районів Львова та Пустомитівський район, соціологи називали «округом смерті» єдиного кандидата від опозиції.

Однак опозиційні сили не можуть дозволити собі здати цей округ потенційним тушкам, тому висунули на цей округ одного із найсильніших кандидатів.

Про це ІА ZIK повідомила прес-служба «Свободи».

Нагадаємо, що задля дієвого протистояння правлячому режиму та для того, аби уникнути взаємного поборювання опозиційних кандидатів, об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» підписали документ про розподіл мажоритарних виборчих округів по Україні. Згідно з розподілом, у 118 виборчому окрузі єдиним кандидатом став радник лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока, депутат Львівської міської ради, заступник голови фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрій Адріянович Михальчишин.

Юрій Михальчишин народився 14 листопада 1982 року у Львові, громадянин України. Здобув вищу освіту у Національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Політологія». Зараз Юрій Михальчишин працює старшим науковим співробітником Національного університету «Львівська політехніка». Через відсутність власного чи сімейного бізнесу Юрія Михальчишина називають кандидатом у народні депутати, який на відміну від тих, хто йде до Верховної Ради, аби захистити власний бізнес, є найменш чутливим до тиску з боку влади.

Юрій Михальчишин – молодий та амбітний політик, який відомий у цілій Україні своєю принциповою проукраїнською позицією. Саме через цю націоналістичну принциповість молодого свободівця регіонал та українофоб, співавтор сумнозвісного мовного закону Вадим Колесніченко кілька разів писав доноси у Генпрокуратуру на Юрія Михальчишина. Однак Михальчишин не боїться цього – за ним підтримка громади, адже на виборах міського голови Львова молодий політик посів третє місце у перегонах і став депутатом міської ради, якому довіряє найбільша кількість мешканців Львова. Щодня своєю працею, відстоюючи права громадян, Юрій Михальчишин доводить людям, що вони не помилилися у своєму виборі і він гідний депутатського мандату.

Окрім Юрія Михальчишина, на виборчому окрузі №118 ЦВК також зареєстровано ще дев’ять кандидатів: Андрій Іщук (Народна Партія), місцевий олігарх Богдан Дубневич (самовисування), луганчанин Дмитро Снєгирьов (самовисування), Тарас Мандзюк (УДАР), комуніст Ростислав Василько, Володимир Загорський (Партія регіонів), Микола Пущак («Україна – Вперед!»), Андрій Будулич (самовисування), Зеновій Великач (самовисування).

Loading...